Новини з 1996 року

Партія «Слуга народу» визначилася з кандидатами у Кременчуці. Говоримо Урін – розуміємо Шаповалов

Олександр Курилов 11 червня 2019 09:57 5000 0

Позачергові вибори до Верховної Ради ще будуть 21 липня, однак у Кременчуці їх результат уже практично відомий.

Це партія нинішнього президента України Зеленського оголосила вчора увесь список кандидатів, які будуть висунуті від «Слуги народу» по мажоритарних округах.

Одночасно цим же висуванням громадянам дали зрозуміти, хто буде керівником Полтавської обласної адміністрації.

Новина перша – по виборчому округу №150 (Молодіжний, Горішні Плавні, Кременчуцький та Глобинський район) кандидатом від партії президента України Зеленського йтиме племінник нардепа Юрія Шаповалова – Олексій Мовчан.

Олексій Мовчан – син сестри нашого нардепа, Ірини Мовчан.

У відповідності до пояснень офіційної причини висування - цей молодий чоловік проявив себе у справах комп’ютеризації.

Зокрема, в запровадженні електронного сервісу «ProZorro.Продажі» - Інтернет-майданчика, на якому представники місцевого самоврядування можуть продавати непотрібне їм майно.

Це рішення цікаве також іншим – раніше партія «Слуга народу» планувала висунути в нардепи по 150-му виборчому округу  керівника Рижівського кар'єру Сергія Корявченкова. У цього чоловіка був вибір – стати головою Полтавської обласної адміністрації або нардепом.

Відповідно, народним депутатом він не буде вже точно – тільки головою Полтавської обласної адміністрації.

Найбільший резонанс для нашого міста – це прізвище кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» по виборчому округу №146 (Кременчук).

І за тим, що оприлюднено, – таким кандидатом у народні депутати став Фелікс Урін, не надто відомий адвокат і так само не надто відомий мешканцям Кременчука політичний діяч.

Далі ж слід сказати таке. Те, що саме адвокат Урін  буде кандидатом у народні депутати, в Кременчуці  всі знали ще місяць тому.

У безплатному виданні нашого мера Малецького та нардепа Шаповалова - газеті "Автограф" пояснювалося, що цей чоловік отримає не більше 15-ти відсотків голосів на позачергових виборах до Верховної Ради.

І звідки цей прогноз – зрозуміло.

Кременчук не таке вже й велике місто, але навпаки, й тут усі одне одного знають.

Відповідно, мало хто знає нардепа Шаповалова краще,  ніж його товариш і батько кандидата в нардепи від Кременчука Фелікса Уріна – викладач нашого університету, політолог Олександр Урін.

Батько Фелікса - Олександр свого часу зробив дуже багато, щоб нардепом від Кременчука став Юрій Шаповалов. І початок усього в цій справі - обоє були депутатами Кременчуцької міськради.

Звідси й усі пояснення на відповіді – чому кандидату від партії «Слуга народу» в газеті мера Кременчука Малецького дають  лише друге місце з 15-а відсотками  голосів.

В усякому випадку проти таких прогнозів сам кандидат від партії Президента України Зеленського - Фелікс Урін заперечень не висловлював.

Останнє - слід нагадати читачам про те, хто такий нардеп Юрій Шаповалов. А це народний депутат від Кременчука, який засідає в парламенті з 2012 року. Свій шлях Юрій Шаповалов починав з фракції партії Регіонів, звідки втік одразу після подій на Майдані Сьогодні він - представник фракції "Відродження" який перед тим побував у фракції парламенту з назвою "Воля народу". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 645 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 861 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1104 0