Новини з 1996 року

Партія «ПОРУЧень» наказала. Міськвиконком виконав. Не все. НАШ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Олександр Курилов 08 жовтня 2015 11:40 1222 0

У Кременчуці від учорашнього дня розпочато проведення опалювального сезону, про що сьогодні вимагає в своїй газеті «Автограф» партія міськвиконкому з назвою «ПОРУЧень».

Відповідне розпорядження про виконання сьогоднішньої вимоги свого заступника з гуманітарної сфери Малецького – негайно почати опалювальний сезон, підписав учора секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко.

Зміст документа, ним підписаного, – тепло подається із сьогоднішнього дня в усі бюджетні заклади освіти й медицини, які опалюються окремо від житлових будинків.  

Щодо інших, хто замерзає, – мешканці кременчуцьких багатоповерхівок, працівники культури, медики з дитячої поліклініки №1... то з ними гірше.

У відповідності до паперу з підписом, що має назву «Про початок опалювального сезону у Кременчуці…», громадянам наказано чекати особливого розпорядження.

За тим, як міркують у нашій мерії, словосполучення «особливе розпорядження» означає лише одне – середньодобова температура має протриматися на позначці менше восьми градусів тепла три дні поспіль. Якщо ні, то в тій же дитячій поліклініці №1 раніше 15 жовтня тепла не буде. 15 жовтня – офіційний початок теплового сезону для всіх.  

Середньодобова температура сьогодні – 10 цілих 21 сота градусів тепла, - пояснює репортеру процес підключення керівник УЖКГ міста Іван Москалик. "Якщо завтра буде плюс 20, а в квартирах плюс 30, то що робитимемо в цьому випадку?" - таке запитання від нього до читачів.

P.S. Репортер поміркував, чим проілюструвати це повідомлення. Загалом можна було поставити фото батареї опалення чи щось інше – Кременчуцьку ТЕЦ. Але сьогоднішню вимогу міськвиконкомівської партії «ПОРУЧень», яку у нас очолює заступник мера міста Малецький, найкраще проілюструвати зображенням угорі.

Такий малюнок з простатитом та гемороєм якраз відповідає тому, що нині відбувається у Кременчуцькому міському виконавчому комітеті. Саме тут заступники мера оприлюднюють різні «вимоги», зразка - дороги мають робитися ефективно,  вулиці повинні прибиратися добре, а лавочки повинні фарбуватися у фіолетовий колір...

Теги: опалювальний сезон у КременчуціКомуналкаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1340 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2332 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2955 0