Новини з 1996 року

Партія фіолетового кольору у Кременчуці. СОТНИКИ КЛИЧУТЬ НА ВИБОРИ. НАРАДА ПІД «ТЕЛЕГРАФОМ»

Олександр Курилов 15 листопад 2015 16:41 1240 0

Надзвичайна мала кількість виборців, які йдуть голосувати, і надзвичайно велика людей похилого віку серед тих, хто прийшов на дільницю.

Це другий тур виборів сьогодні й розмова з представниками виборчої  дільниці у ЗОШ №19, де репортер  вкинув свій виборчий бюлетень в  урну.

«Людей дуже мало. Було  всередині дня 13 відсотків. Хоч би до завершення виборів відсотків 20 людей прийшло», - ділиться враженнями з репортером один з представників дільничної виборчої комісії.

Втім, як на репортера,  такі переживання зайві. 20 відсотків виборців на  вибори прийдуть. Люди похилого віку хоч і зупинялися через кожні десять метрів передихнути,  але впевнено  до виборчих дільниць просувалися.  На милицях, без милиць, згорблені, але всі вони  вперто йшли до свої мети – виборчої дільниці.    

А от чому просувалася й за що бабусі голосували, можна було зрозуміти, якщо перейти вулицю Горького й дійти від школи №19  до будинку, в якому розташована редакція газети «Телеграф».

А під вікнами останньої якраз приблизно о 16-00 ішла така собі нарада, випадковим свідком якої  й довелося стати. Жінки похилого віку, кожній років за 60, обговорювали, чи пішов проголосувати той чи інший виборець. Дані,  які оприлюднювали, одна з жінок заносила на папірець і видавала вказівки – кого з пенсіонерів, у якому під'їзді і в якому будинку  слід ще підняти, аби все-таки пенсіонер дійшов  та проголосував за їхнього кандидата.

Цікаво, що свідком такої наради стали репортери  «Програми плюс» та «Телеграфа»  одночасно й розмова на їхніх очах  відбулася предметна. Кременчужанки похилого віку обговорювали, хто ще має піти й проголосувати з навколишніх будинків. Звітували дві жінки, одна (сотник за посадою) записувала.  Репортери поцікавилися, скільки платять, і  жінки хоч і почервонілими  від сорому обличчями, доводили, що їхні списки з квартирами - це не мобілізація сітки. А далі просто втекли.  

Загалом картина, як на репортера, шокує. Про те, що  сітка платних агітаторів у місті за партію «поручень»  діє і так усі знають. Але проведення їхніх нарад під вікнами редакцій – це вже верх цинізму. 

Втім, як на репортера, цинізм, який нікуди у нас не щезав, тепер розквітне вдесятеро  з новою силою.  

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 669 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1079 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1531 0