Новини з 1996 року

Парламент ініціює перевірку завищених тарифів на комунальні послуги

Валерія Макряшина 07 лютого 2019 14:45 419 1

Верховна Рада України ініціює перевірку завищених тарифів на комунальні послуги. 

Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

"За результатами консультацій з головами фракцій щодо ситуації з нарахуванням тарифів для громадян є спільна позиція більшості голів фракцій, що ситуація потребує контролю парламенту. Спекуляції на цій темі й можливе завищення вартості тарифів б'є по найбільш незахищених громадянах України. Якщо такі факти є - вони мають бути досліджені парламентом. Ми домовилися створити спільну робочу групу, щоб підготувати постанову щодо перевірки обґрунтованості тарифів. Я прошу депутатські фракції невідкладно надати своїх представників. І підготувати текст постанови, щоб наступного пленарного тижня ми змогли винести її на голосування", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП заявив про наміри позапланово перевірити операторів газорозподільних мереж та облгазів, які не дотримуються постанов регулятора щодо незаконного донараховування споживачам додаткових обсягів газу.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), встановила нові тарифи та інвестиційні програми для "Укргідроенерго" на 2019 рік.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 23:04

андрій парубій - ты хоть сам понял что заявил. Интересно а парубий сам не СПЕКУЛЯНТ. За ШО он ТЛЯ живет . Щас почитаю... Археологией увлекался... Яныку наверно АНТИКВАРИАТ по салонам собирал.