Новини з 1996 року

Паркан стадіону "Нафтохімік" тепер патріотичний і з Лесею Українкою

Едера Бедьо 14 вересня 2015 08:19 2112 0

Кременчук продовжує обростати патріотичними малюнками на вулицях міста. Так учора, 13 вересня, зображення в національних кольорах із картою України та відомими письменниками з`явилось на Молодіжному. А все тому, що у вихідні святкували День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Підтримати таку акцію працівники Кременчуцького нафтопереробного заводу закликали й інших, але чи то не всі бажаючі почули, чи не знайшлось багато охочих, здебільшого розмальовували паркан стадіону "Нафтохімік",  який знаходиться на вул. Тельмана, самі ж працівники заводу.

Тим не менш, на таку творчу ініціативу відгукнувся відомий у Кременчуці райтер, скульптор і художник Сергій Брильов: " Я тут зміг реалізувати свою Алею патріотів так, як задумувалося з самого початку, тому що на вул. Чкалова нам це не вдалося - там паркан пофарбували у два кольори - жовтий та синій, коли ми просили зробити його лише жовтим".

Тож тепер на паркані стадіону "Нафтохімік" є зображення Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Марка Вовчка, Ліни Костенко... Щоправда, зупинивши випадкового перехожого і запитавши, хто ці люди і чи знаєте ви їх, отримали суху відповідь: "Знаю". Окрім того, тут тепер ще є широке золотаве поле, що межує з небом, а також соняшники й метелики, карта України із петриківським розписом, величезна жовто-блакитна долоня, серце в кайданах та сумна дівчина-українка.

Едера Бедьо

Теги: Культура КременчукаЖиття КременчукаГрафіті

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись