Новини з 1996 року

Парк «Ювілейний» стане парком «Слави». Буде місцем вшанування героїв нинішньої війни з терористами

Олександр Курилов 05 лютого 2016 13:26 1148 0

Кременчуцькі чиновники визначилися з подальшою долею парку «Ювілейного». Його перейменують у парк Слави й надалі в ньому буде спеціальна алея пам’яті учасників АТО. Натомість ініціатор таких змін,  керівник управління соціального захисту мерії Володимир  Поляков, пропонує створити новий меморіал, присвячений учасникам АТО, тобто війни з проросійськими терористами на Сході.

Це засідання робочої групи  сьогодні у міськвиконкомі з темою «План заходів з увічнення пам’яті захисників України у м. Кременчуці на період до 2020 року».

Тож, відповідно до цього плану, в мерії починають роботу над проектом вшанування пам’яті учасників АТО –кременчужан, і для початку вже 14 липня  в цьому парку поставлять пам’ятний знак висотою 2 метри.

Встановлюватимуть його на честь загиблого військового – кременчужанина Дмитра Шевченка, який  загинув два роки тому, у цей день, на самому початку війни з терористами.

Твердження ініціатора встановлення такого пам’ятного знака  Володимира Полякова – далі, в перспективі, тобто колись, тут буде меморіал військовим – учасникам АТО. Заперечення чиновників з цього  приводу – парк є захищеною територією й будувати там нічого не можна.

Тобто  мова може йти про алею й пам’ятник зразка того, що вже сьогодні є у парку Воїнів–інтернаціоналістів на Молодіжному. Саму ж алею спланують за місяць у тій частині парку, що через дорогу від Міського Палацу культури.

Про що слід додати – представників громадськості на обговорення такої ініціативи не запрошували й опитування на цю тему  між учасниками АТО з нашого міста теж ніхто не робив.

Пояснення ініціатора появи  такого меморіалу, який поступово перетвориться на вже відому алею, Володимира Полякова – він поступово доб’ється того, що будівництво в парку цілого комплексу стане можливим.

Коли це станеться, якщо за законами будь-яке будівництво, навіть у тому ж парку «Ювілейний», який за місяць  називатиметься парк Слави, - спрогнозувати неможливо.

Про що слід додати – вочевидь, сюди (аби менше, хто бачив. – Авт.) вже після того, як з’явиться перший меморіальний знак, також буде перенесено з центральної вулиці й стенд з фото учасникам столичного Майдану.

А згодом тут же буде споруджено й меморіальний знак Герою України, кременчужанину який загинув на Майдані 18 лютого два роки тому – Ігореві Сердюку.

 

 

Теги: Загиблі ГероїЖиття КременчукаПідтримка оборониДекомунізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 573 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 972 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1426 0