Новини з 1996 року

Парк Ювілейний перейменують у парк Слави - учасник АТО Володимир Поляков

Олександр Курилов 17 травня 2018 16:36 406 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет розгляне та прийме рішення стосовно пропозиції учасника АТО й колишнього керівника департаменту соціального захисту населення  Володимира Полякова про перейменування парку "Ювілейного".

Попередня назва, яка пропонується для зміни,  – парк Слави. Причина зміни назви – створення тут меморіалу, який присвячений кременчужанам, захисникам України, що загинули під час захисту держави від терористів зі сходу.

Про те, що таке перейменування за ініціативою громадської організації «Координаційний центр учасників АТО» буде й з цього приводу спочатку міркуватиме спеціальна комісія міськвиконкому,   «Програмі плюс»  повідомив ініціатор перейменування та ініціатор створення на цьому місці меморіального комплексу військової Слави Володимир Поляков. Він відправив листа в міськвиконком й отримав відповідь.

«Якщо говорити чесно, то так, як вирішуються питання в Кременчуці, коли все це рухається зі скрипом і протидією, то таких прикладів в Україні, певно, більше немає. Наші чиновники в цій справі мало що роблять й усе це ворушиться само по собі. І якби ще не учасники АТО, то нічого б взагалі не було», - додав Володимир Поляков.

Слід додати, що в міській раді «Програмі плюс» підтвердили необхідність перейменування парку «Ювілейного», назва якого походить від ювілею річниці жовтневого перевороту.

«Ми розуміємо, якщо  є плани встановити в цьому парку великий меморіал загиблим учасникам АТО, то, звісно, парк з таким пам’ятником не може називатися «Ювілейним». Назву буде змінено», - зазначив з цього приводу секретар міськради Юрій Гриценко.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись