Новини з 1996 року

Парк "Студентський" - головна біль мешканців Першого Занасипу. На сайті мерії нова петиція.

Валерія Макряшина 16 серпня 2017 17:28 540 0

На офіційному сайті Кременчуцької міської ради з'явилося електронне звернення.

У ньому йшлося про таке. Мешканці Першого Занасипу вже увесь свій район обійшли в пошуках гарного та комфортного місця відпочинку. І це при тому, що поруч розташований один із найбільших парків нашого міста - «Студентський».

Парк існує, але відпочивати там неможливо: 

"Колись гарний парк наразі перебуває у "депресії". Мешканців лякає його занедбаний стан: відсутність облаштованого входу. Спуститися з коляскою прирівнюється до екстремального водіння по бездоріжжю", - пише автор петиції Олексій Коптілій. 

У своєму зверненні Олексій просить депутатів міської ради звернути увагу на стан парку та розглянути питання його реконструкції.

А саме: зробити сходинки та спуски для коляскок від будинку №29 по вул. Велика Набережна (зуп. "Гаражі") і від будинку №35 по вул. Велика Набережна (зуп. "Студентський парк"), відновити дорожнє покриття існуючих алей, створити дитячий майданчик з гойдалками та пісочницею. Також чоловік просить встановити в парку нові лавочки з урнами, адже лавочок замало - 10 штук і всі вони старі.

"З урахуванням програм розвитку міста та існуючого бюджету, сподіваюся на можливість реалізації та підтримку з боку жителів міста цієї ініціативи", - пише чоловік.

Наразі петицію підписало четверо людей. 

 

Текст петиції: 

 

«Один из самых больших по территории парков нашего города находится в ужасном состоянии. Первому Занасыпу, району с большим количеством жителей, элементарно негде провести свободное время, некуда отвести детей на прогулку. Приходится обходиться детскими площадками во дворах среди машин и асфальта. При этом всем под боком находится большой парк со множеством деревьев и прудом. Но, к сожалению всех, в него даже нет обустроенного входа, спуститься с коляской приравнивается к экстремальному вождению по бездорожью, в котором молодым мамам без пап зачастую не справиться, на весь парк до 10-ти лавок, про плитку или даже асфальтированные дорожки можно только мечтать, в дождливую погоду или после нее парк становится недосягаемым местом. Приглашаем всех приехать и увидеть всю эту картину своими глазами. А теперь - суть обращения. О глобальной перестройке никто не мечтает - всю территорию парка сразу не отхватить, но сделать основное в первой части парка воможно. Для начала ступеньки и спуски для коляскок от дома №29 по ул. Большая Набережная (ост. "Гаражи") и от дома №35 по ул. Большая Набережная (ост. "Студенческий парк"), обновление дорожного покрытия существующих аллей + установка новых лавок с урнами, постройка хотя бы небольшой детской площадки с песочницами и качелями. С учетом программ развития города и существующего бюджета надеюсь на возможность реализации и поддержку со стороны жителей города этой инициативы. Спасибо».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись