Новини з 1996 року

Парк "Придніпровський" прирівняли до Молодіжного. Патрульна недопрацьовує, а страждають містяни

Валерія Макряшина 10 вересня 2019 10:30 786 0

Кременчуцький відділ поліції звертається до колег із патрульної поліції з великим проханням - приділяти своїй роботі більше уваги, більш ретельно патрулювати вулиці та збільшити кількість патрулів.

Бо місць скоєння злочинів у Кременчуці чимало. Серед них поліціянти відзначають безпосередньо центр міста, проспект Свободи, вулицю Шевченка, традиційно мікрорайон Молодіжний і вулицю Гвардійську.

Там, на думку правоохоронців, трапляється найбільше хуліганств, крадіжок, розбоїв, пограбувань тощо. 

І це передусім означає, що патрулів у зазначених місцях, особливо в темний час доби, не вистачає. Патрульна - недопрацьовує. 

І це при тому, що освітлення у спальних районах нашого міста, де трапляються злочини, також недостатньо. На думку начальника Кременчуцького відділу поліції Сергія Терели, не завадило б у таких місцях встановити камери відеоспостереження. 

Тоді як вулиця Гвардійська потрапила в ТОП-5 тих місць, де найчастіше трапляються злочини, зовсім неочікувано для громадян, район Молодіжний уже в цьому списку стабільно - десятки років.

Зокрема це можна пояснити тим, що, згідно зі звітом поліції, даний мікрорайон багатий, як-то кажуть, на осіб із кримінальним минулим. А рецидиви ще ніхто не відміняв. 

Також серед небезпечних у Кременчуці місць "відпочинку" поліціянти виділяють Придніпровський парк та Центральний ринок. У першому випадку залишається тільки поспівчувати директору парку Андрію Нападайлу, бо парк його вже не для відпочинку, а, як зазначає поліція, для екстриму...

 

 

 

Наприкінці додамо, що знову ж таки з появою наркодільців і розбудовою по всьому Кременчуку сумнівних лотомаркетів, звісно, з дозволу міськради (їм би лише оренду платили вчасно, а все інше - дрібниці), кількість небезпечних для громадян місць тільки збільшується. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 134 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3846 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 194 0