Паралімпійська збірна України вийшла у фінал ЧС з футболу

pplus 18 липня 2019 17:30 91 0

Національна паралімпійська збірна України з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу не дала жодного шансу своїм суперникам і у своїй підгрупі, у чвертьфіналі й у півфіналі чемпіонату світу, повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ.

У зустрічі 1/2 фіналу Україна вщент розгромили Бразилію з рахунком 3:0. Гра була напруженою і дуже гострою з боку бразильців: три жовті картки на їхньому рахунку. Однак гостра гра їх не врятувала — Україна перемогла.

Романчук Віталій на другій хвилині першого тайму відрив рахунок переможного виступу України, в другому таймі його естафету підхопив Доненко Іван, а майже наприкінці матчу Романчук Віталій поставив яскраву гольову крапку.

Українці перемогли Австралію 7:0, господарів - Іспанію 10:0, Аргентину 2:0 і Нідерланди 5:0.

Додамо, фінальна гра з командою Росії відбудеться 19 липня, о 21 годині за місцевим часом (о 22:00 — за київським часом).