Новини з 1996 року

Пам'ятник Олегу Бабаєву має бути демонтований, - Харківський апеляційний адміністративний суд

Андрій Михайленко 17 вересня 2015 13:46 1585 0

Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні за наслідками розгляду адміністративної справи щодо законності встановлення пам'ятника Олегу Бабаєву у сквері "Жовтневому" міста Кременчука.

Нагадаємо, що позивачем по вказаній справі виступає активістка Оксана Піддубна, а відповідачем - Кременчуцька міська рада та виконком. 17 липня поточного року суддя Автозаводського районного суду Жанна Кривич своїм рішенням постановила, що скульптура вбитому меру має бути демонтована, оскільки дозвіл на її встановлення службовими особами виконкому наданий з порушенням закону. 

У відповідь на таке рішення суду прихильники Бабаєва в особі заступника мера Віталія Малецького та шоумена Андрія Редькіна влаштували мітинг того ж дня, увечері. Тоді пан Малецький запропонував присутнім на заході не зважати на "папірці" (рішення суду. - Ред.). Крім того, чиновник у своїй промові використав в орудному відмінку словосполучення "народний мер", яке торік дуже часто використовували сепаратисти на Сході України під час захоплення державних будівель і споруд. 

Незабаром після цього представники Юридичного управління (тепер - відділ. - Ред.) виконкому підготували апеляційну скаргу до Харківського адміністративного апеляційного суду, де на захист позиції встановлення скульптури Бабаєву було вміщено спотворену інформацію про загиблого на Майдані у Києві Героя України Ігоря Сердюка. Останній був вказаний військовим, що загинув в зоні АТО

Активісти кременчуцького Майдану у відповідь подали до прокуратури міста Кременчука заяву про вчинення кримінального правопорушення за статтею 366 КК України (службове підроблення) юристом виконкому

Представники місцевої влади в разі незгоди з даним рішенням суду апеляційної інстанції можуть подати касаційну скаргу протягом 20 діб.

 

 

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаПам'ятник Бабаєву

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1028 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2027 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2644 0