Новини з 1996 року

Пізнати науковця як людину: У Кременчуці презентували новий підручник з хімії. ФОТО

Едера Бедьо 04 грудня 2015 14:17 736 0

Сьогодні, 4 грудня, у Кременчуцькому ліцеї №11 презентували новий підручник з хімії для 7 класу.

Автором нового підручника є педагог Харківського національного університету ім. Каразіна Олексій Григорович.

Як повідомив сам автор, його книга зайняла третє місце за держзамовленнями серед дев`яти, затверджених Міністерством освіти України.

 

 

"Є кілька принципових відмінностей між моїм підручником та всіма іншими. По-перше, він підходить до вивчення хімії з більш практичного боку, тобто розписані досліди та реакції, які обов’язково повинен розуміти учень 7-го класу. По-друге, біографії науковців більше характеризують видатних вчених як особистість, а не лише розповідають про стандартні пункти: дитинство, родина, освіта, особисте життя тощо", - зазначив Олексій Владиславович.

Цей підручник уже з 1 грудня має надійти до шкіл, адже Міністерство освіти України вже замовило і надрукувало 50 000 примірників на всю країну, а скільки отримає Кременчук, автор не зміг сказати точно.

Сам же Олексій Григорович уже презентував свій підручник у Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Тернополі, Києві, Чернівцях. У Кременчуцькому ліцеї №11 (куди завітала і президент Кременчуцької філії МАН України Олена Сьомик та методист Полтавського обласного інституту післядипломної освіти Віктор Бур'ян) Олексій Григорович презентував підручник перед учителями хімії Кременчука та Комсомольська.

Окрім того, невдовзі можна буде придбати підручник і у книжкових магазинах, де його вартість складатиме близько 50 грн. Також можна купити й зошит для практичних робіт, тематичного оцінювання, розроблений автором.

 

 

Теги: Життя КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3405 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 108 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 301 0