Новини з 1996 року

П’ятий день підключають тепло у Кременчуці. Хто платитиме за неіснуючу послугу?

Олександр Курилов 26 жовтня 2018 14:20 408 0

Кременчуцькі комунальники у 2018 році  б’ють усі «рекорди» з підключення багатоповерхових будинків міста до тепла, що оголошено через початок опалювального сезону.

Ще недавно комунальні служби нашого міста встигали зробити цю роботу за три дні. У перший день підключали центр міста та Крюків. На другий – нагірну частину, на третій – Молодіжний.

Однак у 2018  році щось пішло не так і підключення будинків до тепла триває вже п’ятий день. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому, в інформації якої зазначено, що до тепла  підключено 1030 багатоповерхівок з 1200, що є в місті.

Слово «підключення» в цьому випадку означає, що в підвалі багатоповерхівки або на її горищі відкрито кран подачі теплоносія, аби нагрівалися батареї.

Тож можна дізнатися, що на 5-ий день підключення опалення в будинку №11 на вулиці Миру холодно, а в будинку №3 на цій же вулиці – вже потепліло. Натомість у будинках кварталу 274 теж холодно.

Сама тема підключення до тепла обговорюється в соціальних мережах і серед того, що пропонують люди, – можливо, слід проявляти ініціативу, йти і самим спускати воду з 5-го поверху.

Загалом ситуація з підключенням у місті не дуже, фахівців, аби стравлювати повітря з будинкових мереж не вистачає й міськвиконком з цього приводу відреагував та втілив у життя  спеціальні заходи.

Серед таких – відмінена традиційна апаратна нарада, на якій керівники служб виконкому звітують про виконану роботу.

Ця нарада відмінена з однією метою -  аби на неї не прийшли жителі, які по 5 днів чекають, поки на їхню інформацію, надану за номером 1563 (додзвонитися на який неможливо), про холодні батареї відреагують.

І людей можна зрозуміти – початок опалювального сезону в Кременчуці оголошено з 22 жовтня й з цього часу нараховується оплата за тепло. От тільки тепло є не у всіх, а платити за неіснуючу послугу – це несправедливо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0