Новини з 1996 року

Пішли назад. СУД ПОНОВИВ ДИРЕКТОРА КП «КТРК» ПЕРЕПЕЛЯТНИКА НА ПОСАДІ. НОВА МІСЬКРАДА – НЕ ПРОТИ

Олександр Курилов 30 листопад 2015 16:11 952 0

Надалі комунальним підприємством «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» знову керуватиме колишній директор Сергій  Перепелятник.

У травні цього року він звільнився зі своєї посади за згодою сторін, але у листопаді звільнятися передумав і подав позов про своє відновлення.

Тож сьогоднішнє засідання суду, яке вів суддя Анатолій Середа, – саме з цієї теми: відновлення на посаді.

Обставин для розгляду справи – дві. По-перше, як наголошує адвокат пана Перепелятника, його підзахисний звільнився неправильно – депутати міськради на своїй сесії у травні мали назвати дату звільнення за згодою сторін. Однак цього зроблено не було.

Друга обставина – сам міськвиконком такий позов про відновлення на роботі чиновника, який начебто звільнився, – визнає у повному обсязі. Тобто заперечень проти позову немає.

Звідси й рішення суду, яке суддя Середа напише 4-го грудня. Сьогодні ж тільки резолютивна частина.

За цим рішенням – директор КП «Кременчуцька комунальна телерадіокомпанія» вважатиметься відновленим на своїй посаді. Саме ж рішення вступить у силу 14-го грудня.

На прохання самого позивача, окрім того, що його відновлять на роботі, також за час, який він не працював, з міського бюджету йому виплатять заробітну плату у повному обсязі.

Наступним, хто має всі шанси таким же способом повернутися до міської ради, буде відомий юрист міськвиконкому й начальник юридичного управління Юрій Браташ.

Теги: Політика КременчукаЗМІ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 343 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1476 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2464 0