Новини з 1996 року

ПІШЛА ЖАРА. Кременчуцькі чиновники пишуть від імені один одного, що вони всі - хабарники

kurilov 12 серпня 2015 11:58 2310 0

У Кременчуці розпочалася пора анонімних звернень стосовно визнання «батьками нашого міста» себе як запеклих хабарників. Причому – дуже серйозних  хабарників.

І перший такий лист, який отримала редакція «Програми плюс»,  начебто складений  керівником місцевого земельного агентства Віталієм Надошею й ним підписаний. Насправді ж зрозуміло, що лист складений його «братами» по кременчуцькій мерії - такими ж опонентами.

У листі, який спрямовано на адресу Президента України Петра Порошенка та Генпрокурора Шокіна… керівник місцевого земельного агентства Віталій Надоша визнає, що він є хабарником, а всі корупційні схеми впроваджував у життя за допомогою фірми «Землевпорядник».

Звісно, що в цьому випадку й до бабці не ходи – наші чиновники таких листів не пишуть і в цьому випадку мова йде про цікаву фальшивку.

Однак для того, аби почати розслідування в цій справі, дечого не вистачає. Зокрема, не вистачає фактури про юридичне управління міськвиконкому та фірму «Азимут». Не вистачає також даних про засновників немалої кількості фірм, ноги яких ростуть прямо з кабінетів третього поверху адміністративної будівлі Кременчуцької міської ради.  Ще  редакції не вистачає назв офшорних кіпрських фірм, де власниками є представники міського виконавчого комітету Кременчука.

Загалом цікава картина – спостерігати, якими прийомами наші чиновники топлять один одного.

Звідси й побажання до авторів листів, які пишуть, що у міській владі більшість є хабарниками. Топіть один одного краще та  більш інтенсивно й, шановні дописувачі таких листів, будь ласка, редакції потрібно більше цікавих деталей. 

О.Курилов

 

 

Теги: Кременчуцький міськвиконком ХабарникиПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись