Новини з 1996 року

Піраміда під Кременчуком лікує від всіх хвороб. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 08 квітня 2016 15:28 1806 0

Про це розповідає творець піраміди у с. Кіндрівка Кременчуцького району Володимир Марковський.

 

 

За його словами, він і інші науковці вирішили створити науково-дослідний центр, де вивчають вплив енергетики від піраміди.

Піраміда зроблена з білого мармуру, а всередині обкладена полістиролом. У центрі піраміди стойть колодязь, а за 2 метри від піраміди збудували 2 озера, в яких живуть жаби.

 

 

“Колодязь поєднаний з одним із озер. Таким чином ми вивчаємо вплив енергетики на головастиків та жаб і порівнюємо з тими, які живуть в окремому озері. До нас приїжджають люди з усього світу, аби полікуватися від різних хвороб. Піраміда зроблена так, що кожна зі сторін відповідає полюсам. Піраміда збирає енергетику навколо 3200 метрів”, - розповідає Володимир Марковський.

 

 

 

Також усередині зроблені стелажі, і кожен щось лікує.

“Про піраміди багато інформації, але все це треба доводити емпіричним шляхом. У 70-х роках був “бум” – говорили, що піраміди є джерелом торсійного поля, структурують простір. Якщо заходити з позитивними думками, то вони посилюються”, - розповідає науковець Володимир Марковський.

Тому і вирішили структурувати не тільки простір, а і воду колодязя, який знаходиться у піраміді.

На жаль, цього разу часу багато не було, так як науковець займається іще сільськогосподарською роботою і ми вимушені були покинути територію, але таки на 15 хвилин потрапили і в саму піраміду. І тут уже без коментарів, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. 

 

 

Оскільки часу на дослідження нашого здоров'я у науковця не було, а за 15 хвилин ми самі нічого не зрозуміли, поїдемо наступного разу досліджувати, чи лікує ж таки піраміда і від яких хвороб.

 

 

Фото і відео: Андрій Рубан.

 

 

 

 

Теги: Пригоди Кременчукапіраміди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 372 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 721 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 564 0