Новини з 1996 року

Пільгу мера дати всім. У Кременчуці депутатам пропонують скасувати благодійні внески в лікарнях

Олександр Курилов 22 листопад 2018 10:18 491 0

Депутатам Кременчуцької міської ради пропонують скасувати збір благодійних коштів у медичних закладах міста, де встановлена така такса.

Благодійний внесок сьогодні в міській лікарні складає 300 гривень. У поліклініці – 50 гривень.

І з цими розцінками, які встановлені заступником міського голови Кременчука Усановою, а затверджені мером Малецьким, у міських медичних закладах виникають постійні скандали.

Хворих не питають, є у них 300 гривень чи немає, бо це нікого не цікавить.

Однак нині пропонується все змінити. Й мова тут про депутата Кременчуцької міської ради Тетяну Сідерку, яка оприлюднила проект рішення про скасування в Кременчуці збору благодійних внесків, аби його затвердили на черговій сесії міськради.

У проекті три головних пункти.

1. Заборонити збір благодійних коштів з пацієнтів у закладах охорони здоров’я будь-яким способом та засобами.

2. Внести в проект бюджету відповідні цифрові показники для фінансування закладів охорони здоров’я у видатках на покриття поточних потреб.

3. Управлінню охорони  здоров’я міста Кременчука опрацювати механізм контролю та відповідальності за належним фінансуванням та використанням вищезазначених потреб.

Слід додати, що величезний бюджет Кременчука, який формується за рахунок податків мешканців, цілком дозволяє відмовитися від благодійності в медичних закладах. І таке  було зроблено раніше в освіті.

Але вирішальне слово в цій справі буде за мером Кременчука Малецьким, планів якого з витрати в наступному році двох мільярдів гривень міського бюджету ми не знаємо.

Достеменно відомо лише одне – ні міський голова Кременчука, ні вісім його заступників, ні 42 депутати міськради, ні керівники Крюківської та Автозаводської районних адміністрацій благодійні внески в медичних закладах міста не платять.

У їхньому житті – інші правила й відмінні від тих, за якими живуть пересічні мешканці Кременчука.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись