Новини з 1996 року

Пільги за перші сто кіловат і зменшення газових тарифів, але не Кременчуку. Сесія облради сьогодні

Олександр Курилов 14 січня 2021 14:45 388 0

Депутати Полтавської обласної ради сьогодні прийшли на порятунок своїх виборців і проводять свою спеціальну газово-енергетичну тарифну сесію.

Відповідні рішення з цього приводу вже оприлюднено. Й таких планується прийняти 5 і ще одне – це депутатське звернення.

Отже, перша тема, яку обговорюватимуть, це вартість газу. Й тут у тому, що буде прийнято, – всім газзбутам: Полтавському, Лубенському, Гадяцькому рекомендують знизити тарифи на природний газ. Також стосовно цих підприємств пропонується ініціювати через НКРЕКП зменшення вартості розподілу.

Однак стосовно нашого газзбуту - «Кременчукгаз постачання», тут рекомендується тільки не підвищувати більше тарифи й не відключати необгрунтовано споживачів.

Інше рішення, яке буде прийнято, – депутати облради проголосують за повернення в оплаті електроенергії пільгової ціни на перші сто кіловат.

Останнє – це про звернення депутатів облради до Президента України, Кабміну та НКРЕКП.

Й тут головне, що пропонується - встановити в Україні єдиний тариф на газ і одночасно встановити вартість газу на теренах Полтавської області в розмірі 50 відсотків від загальнодержавного.

Розробник такого мудрого рішення стосовно знижки для області – в тім числі й особисто сам голова Полтавської облради Олександр Біленький.  

На завершення -  про саму сесію облради та виступи на ній. Й тут найбільше цікавим є виправдання того ж нардепа Анастасії Ляшенка від слуг народу, яка розповідала про НКРЕП, яке прагнуло ще підвищити тарифи й яке цією політичною силою й утворено.

Інше від неї – тариф на транспортування газу для нашого міста (Кременчука) переглядати ніхто не буде. Вибачення у виборців за те, що сьогодні робить її політична сила, в тім числі й з тарифами, нардеп Анастасія Ляшенко не просила.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 951 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1951 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2565 0