Новини з 1996 року

Пікетування й не тільки. Мер Кременчука Малецький про провокації, з якими їде у Лохвицю на сесію облради

Олександр Курилов 11 квітня 2018 11:44 473 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький завтра на чолі зі своїми платними маніфестантами у кількості щонайменше трьох автобусів завітає до Лохвиці, де відбуватиметься сесія Полтавської обласної ради.  

Там, у Лохвиці, перед початком сесії Полтавської обласної ради буде мітинг і буде велике кременчуцьке пікетування.

А в таких заходах наш міський голова Кременчука Віталій Малецький та два його безпосередні керівники: заступник голови Полтавської облради Холод і нардеп Шаповалов – спеціалісти.

Однак якщо хтось підпалюватиме приміщення, в якому в цей час відбуватиметься сесійне засідання, або битиме в ньому вікна, чи хтось з відряджених кременчужан знову піде до трибуни з іконою Тимошенко, то не за завданням кременчуцького мера.

Це Кременчуцький міський голова Віталій Малецький у соціальних мережах оприлюднив сьогодні своє чергове звернення стосовно завтрашнього масового відрядження платних агітаторів на сесію Полтавської обласної ради, яке він сам очолить.

А головне у зверненні міського голови Кременчука – якщо будуть провокації, то це не він. І взагалі – він просто проходив поруч і вимагав іншого.

Щодо самого питання, на яке їдуть кременчужани, то воно стосується визначення грошової оцінки землі, яка вже виділена в оренду ПАТ «Біланівський ГЗК».

Слід сказати, що коли розглядалося саме питання про виділення землі, а не просто її нинішня грошова оцінка, то тоді ніхто й нікого не закликав їхати й протестувати не закликав.

А чому так, відповідь на запитання – така.

Перше – незабаром вибори: Президента, Верховної Ради й далі – місцевого самоврядування. А для таких виборів потрібно щось таке, що кременчужан об’єднувало б.

Звісно, можна було об’єднати людей проти підвищення тарифів у Кременчуці чи проти жахливої екологічної ситуації в нашому місті, на що у виконкомі давно махнули рукою.

Можна було б боротися в Кременчуці за покращення якості питної води, аби в жителів міста було менше онкологічних захворювань.

Однак набагато простіше боротися з тим, що далеко від нашого міста, й взагалі з тим, чого ще немає й невідомо коли воно буде.

У такому випадку, коли закликають боротися з грошовою оцінкою вже виділеної землі, розташованої  за 18 кілометрів від Кременчука, люди забувають, що головна причина їхніх бід – ось вона, за два кілометри, тобто фактично під боком.

Наскільки така практика себе виправдає – відвести увагу мешканців Кременчука від власних проблем і спрямувати їх якомога далі від міських проблем -  відповіді на це запитання ще немає й скоро не буде.

А вже мешканцям Лохвиці, які побачать небачені раніше мітинги у своєму місті, слід розуміти, що кременчуцькі протестанти їдуть з певною метою, назва якої – майбутні вибори.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись