Новини з 1996 року

Пікетувальники вимагали ремонту дороги у Новознамянці й не марно. Чиновників дочекалися

Олександр Курилов 17 березня 2018 13:42 330 0

Мешканці Новознам'янки, приміського села, що поряд з Молодіжним, сьогодні провели спеціальну акцію протесту з вимогами відремонтувати вулицю імені Вовка, яку на паперах давно вже відремонтовано.

Тож перекриття дороги тривало годину, а на місце прибули представник Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Тютюнник та начальник УЖКГ області Тимофій Голбан.

За тим, про що дебатували, – мова про відрізок дороги довжиною 850 метрів, який випав з усіх документів і якого фактично не існує. Причому випав він ще років десять тому.

А сьогодні ж по цій кам'янці вздовж будинків села КП «Кременчукводоканал» возить цистерни з хлором на станцію очищення питної води, що в сусідній Вільній Терешківці.

Тож були плакати, виступи місцевих депутатів і навіть чиновників покатали автобусом ЛАЗ по вбитій дорозі.

У підсумку ж цього вистачило, аби вирвати з головного комунальника області Голбана обіцянку, що дорогу все-таки відремонтують і навіть ту частину її, яка зникла з документів, візьмуть на баланс.

Слід додати, що традиційно виконання таких обіцянок слід контролювати й, певно, вже мешканці Новознам'янки знайдуть тих депутатів Полтавської облради, які їм допоможуть.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись