Новини з 1996 року

Підземні води прорвалися на поверхню - трубний армагеддон у Кременчуці! ФОТО та ВІДЕО

Марина Баніт 30 липня 2018 10:32 1496 0

У Кременчуці вчора стався потоп. Місто омивали води з централізованої системи водопостачання. Ймовірно, мова про ту саму воду, яку Кременчукводоканал покладає на гаманці кременчужан, підвищуючи плату за водопостачання.

 За тим, що відомо, принаймні у двох місцях одночасно вулиці заливала вода в неділю. 

Як каже мер та його народний депутат, у місті 20 років не міняли труби! А ось тепер цим питанням потроху займаються. Так виникає питання: а що вам заважало міняти труби в місті всі 4 роки вашого правління? 

Бо не власна воля змушує нинішню владу піаритися на проведенні трубопроводу, а масштабна біда - щодня в мережі утворюються пориви й кубометри очищеної води просто течуть у землю. І можливо, очі нинішньої влади не бачили б ці труби, заміна яких не дає можливості дерибанити бюджет. Але пориви стаються так часто і стільки витікає води, що вже нічого не приховати. Звісно, прилеглі будинки відключають від водопостачання.

Варто додати, що заміна труб відбувається в місцях, так би мовити, важливих для влади. Там, де живуть прості мешканці і немає якихось об'єктів, що належать представникам бізнес-еліти, там просто по кілька разів на день латають діри.

Таким прикладом є вулиця Переяславська, по якій вода тече регулярно. А кількість води вражає - якраз кільком людям кілька місяців прожити вистачило б, а може, й більше. 

Також у неділю велика багнюка утворилася біля дитячого садочка №34. Прохід між будинком та садочком повністю залило водою з-під землі.

Влада понабирала кредитів на проекти менш важливі для міста, ніж та сама заміна системи водопостачання та водовідведення. Місто на мільйони гривень щороку купляє в Андрія Погрібного однорічні й навіть сезонні квіти й по кілька разів за літо пересаджують їх на одному місці. Місто купляє в банку приміщення за мільйони гривень, щоб зробити мерові другу приймальню... І багато чого можна перелічувати... 

Влада пудрить місту носика, бо придбання пудри дає можливість розподіляти бюджет за власними інтересами. Але все інше тіло міста потребує термінового ремонту та реконструкції. Та це нікого не цікавить, бо потребує чесного розподілу бюджету й конкретних дій.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 252 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1438 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2427 0