Новини з 1996 року

Підуть з молотка. Мер Кременчука Малецький про відсутність зарплати на КП «ШРБУ» з листопада 2018

Олександр Курилов 09 жовтня 2018 17:20 740 0

Працівники комунального підприємства «Міське шляхове ремонтно-будівельне управління» отримають заробітну плату  в жовтні, але не отримають її в листопаді.

Відповідну заяву, що підприємству слід виробляти асфальт і продавати його, а також брати підряди, оприлюднив сьогодні під час засідання міськвиконкому міський голова Віталій Малецький.

Сама тема була порушена під час прийняття таємного рішення, зміст якого не оприлюднюється, щодо фінансової допомоги КП «ШРБУ». Однак, за словами міського голови, виділених коштів вистачить, аби погасити заробітну плату включно по жовтень.

Далі ж рекомендація від мера Малецького - підприємству слід брати участь в обласних тендерах та вигравати їх.

Варто додати про фінансову ситуацію на КП «ШРБУ», де загальний розмір взятих кредитів досяг 36 мільйонів гривень.  І відповіді на запитання – як планують на комунальному підприємстві розраховуватися з цими кредитами, які взяли під заставу рухомого та нерухомого майна, нікому невідома.

В принципі КП «ШРБУ» могло б заробляти на підрядах, однак цього року всі шанси з цього приводу втрачено. Й не факт, що наступного року в цих  тендерах чекатимуть з розпростертими обіймами – швидше навпаки. І єдине тут питання – чи вдасться зберегтися самому підприємству до весни, коли розпочнуться нові конкурси, чи до цього часу з КП «ШРБУ» через жахливий фінансовий стан втече останній сторож?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись