Новини з 1996 року

Підтримка вітчизняного виробника? Ні, не чули: кисневу цистерну купуємо в депутата облради. Китайську!

Валерія Макряшина 19 січня 2021 12:40 917 0

Попри існування в місті двох вітчизняних заводів автомобільних і дорожніх машин, які б впоралися із завданням створити автоцистерну для лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", наші комунальники/чиновники продовжують купляти іноземні "творіння", які збирає та реалізує не просте міське підприємство. 

Комунальний некомерційний медичний заклад уже оголосив переможця в торгах, оголошених наприкінці 2020 року, на придбання цистерни для транспортування та зберігання рідкого кисню на базі бортового автомобіля.

Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, де й оприлюднено вже укладений сьогодні договір. 

Переможцем стало кременчуцьке підприємство чинного депутата Полтавської обласної ради Миколи Корецького від партії "Батьківщина" — ПП ВКП "Альфатекс", яке активно та успішно продає в Кременчуці автомобілі на базі шасі білоруського МАЗа та китайських вантажівок, хоча в нас є автомобільний завод "КрАЗ", якому підтримка міста не завадила б. 

 


До речі, автомобілі, які замовляє лікарня, раніше робили в Кременчуці й робили їх на ПАТ "Кредмаш", де виготовляли цистерни, а шасі брали в ПрАТ "АвтоКрАЗ", але це було раніше.


 

І наші чиновники, які не так давно "стелилися" перед президентом, обіцяючи йому передивитися свої вимоги під час замовлення комунальної техніки і розглядати пропозиції українського виробника, показують нині повний пофігізм до цього самого українського виробника. 

 

Читайте також: Кременчуцькі комунальники придбали китайський екскаватор, переплативши за нього сотні тисяч гривень

 

Під час аукціону підприємство успішного депутата облради Миколи Корецького (а в нас, на жаль, інших не буває) запропонувало замовнику варіант цистерни на базі бортового автомобіля, зібраного на шасі китайського виробника, вартістю 2 млн 334 тис.грн.

 

 

Відразу зазначимо, що запропонувало ПП "Альфатекс" не набагато менше, ніж інший учасник  ТОВ "Сучасні вантажівки", які також запропонували варіант бортового автомобіля на шасі іноземного виробника — МАЗ. Вони за свою цистерну просили на 284 гривні більше. 

Що варто сказати, так це про повну передбачуваність кременчуцьких комунальних установ і підприємств, які діють скоріш не без підказок, "що робити", нашої міської влади, яка зацікавлена в тому, щоб купляти в одних і не купляти в інших.

 

Читайте також: Кременчуцька лікарня замовила автоцистерну для зберігання кисню, в кабіні якої будуть спати троє

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1302 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1666 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2013 0