Новини з 1996 року

Підрозділи МВС переходять на “передвиборчий” режим роботи

Валерія Макряшина 20 березня 2019 16:00 474 0

Голова координаційного штабу Міністерства внутрішніх справ, радник міністра Іван Стойко заявив, що з 21 березня відомство і підконтрольні йому органи - Нацполіція, Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту з міжнародних справ в Україні, передає прес-служба міністерства.

За його словами, загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу залучать понад 134 тисячі правоохоронців.

Він додав, що МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігатиме будь-яким незаконним діям та прояву агресії.

"Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства", - сказав Стойко.

Радник міністра МВС розповів, що правоохоронці враховують усі можливі виклики, які можуть бути, й посилено працюють над їх протидією.   

Він запевнив, що попри виявлені випадки втручання Росії у виборчий процес і можливі провокації в день виборів, правоохоронці роблять усе, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати і підрахунок голосів відбувся чесно.

Також радник міністра внутрішніх справ закликав кандидатів у президенти вести чесну боротьбу і в разі поразки не влаштовувати будь-які провокаційні заходи, які б могли сколихнути Україну.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 129 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 113 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 145 0