Новини з 1996 року

Підприємцям розповіли про пільги, програму сприяння бізнесу та онлайн-обслуговування через Інтернет

Марина Баніт 19 грудня 2017 12:38 567 0

Сьогодні в міськвиконкомі приватним підприємцям розповіли  про пільгове кредитування й можливість надавати документи та дані через веб-ресурси віддалено.

Це доповіді під час зустрічі представників малого та середнього бізнесу в міськвиконкомі з представниками влади: віце-мером Володимиром Пелипенком,  начальником управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилою Жорняк, фахівцями банківських установ міста та Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

Як повідомила Людмила Жорняк,  на 1 жовтня в місті зареєструвалися 1996 фізичних осіб-підприємців. Якщо порівнювати з попереднім роком, то це більше ніж на 600 ФОП. Також за рік припинили справу  2138 підприємців. Але не всі з них закрили свій бізнес, більшість – перевели підприємства в інший юридичний статус шляхом реорганізації. За інформацією податкової служби, сума податків, що була сплачена представниками малого та середнього бізнесу до бюджетів різних рівнів, на 1 жовтня 2017 року становить 1 млн. 113 тис. грн., у тому числі до міського бюджету - понад 520 тис. грн..

Людмила Жорняк наголосила, що для підтримки суб’єктів та підприємництва, сприяння самозайнятості населення та створення ними додаткових робочих місць на 2017 та 2018 роки Кременчуцькою міською радою були затверджені фіксовані ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп у розмірі 10%.

Важливо, що для підприємців зменшені ставки єдиного податку на 50% для платників ІІ групи єдиного податку.

Також у місті працює програма сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. На найближчому засіданні сесії міської ради планується її затвердження на 2018-2020 роки. В ній  вперше в  сумі 100 тис. грн. передбачені видатки на  відшкодування % за кредитами, взятими підприємцями в рамках державних програм для розвитку власної справи.

Представникам малого та середнього бізнесу розповіли про програми в частині надання пільгових кредитів для розвитку підприємництва. Таким кредитуванням наразі займаються державні фінансові установи «Приватбанк», «Ощадбанк», також фінансову підтримку на відкриття додаткових робочих місць підприємець-початківець може отримати  через Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості.

Повідомили підприємцям і про те, що безкоштовний веб-сервіс для підприємців  запускають на веб-порталі Кременчуцької міської ради.

Підприємці повинні надати свої дані у паперовому вигляді в управління торгівлі і розвитку підприємництва. А коли запрацює веб-ресурс без візиту до міськвиконкому можна буде подавати дані через Інтернет. Для цього потрібний електронний ключ чи IDбанкінг.

Але ті підприємці,  які не мають доступу до Інтернету,  як і раніше, подаватимуть дані на папері,  а фахівці управління вноситимуть їх у веб-ресурс.

Веб-ресурс буде оснащено додатковими послугами у вигляді електронної мапи. Підприємці: зможуть подавати пропозиції щодо роботи, матимуть змогу подавати у веб-ресурсі свої реквізити, викладати посилання на свої сайти, перелік послуг, асортимент товарів, фотографії тощо.

За словами пані Жорняк, протягом року в реєстр можна вносити зміни у випадку переїзду чи зміни виду діяльності.

Реєстр інтегрують у веб-портал міської ради, тож знайти його можна,  зайшовши на офіційний сайт.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1232 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2230 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2847 0