Новини з 1996 року

Підлітки з Кременчуцької виховної колонії достроково звільнилися від відбування покарання. ФОТО

Катерина Синьова 11 липня 2020 11:25 465 0

Учора, 10 липня, в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» відбулося умовно-дострокове звільнення вихованців.

Про це повідомляє заступник начальника державної установи з соціально-виховної та психологічної роботи Олена Удовицка на своїй Facebook-сторінці.

Співробітники державної установи заздалегідь налагодили тісний телефонний зв’язок з рідними вихованців та вирішили питання щодо транспортування їх за місцем проживання. Також підліткам і їх родичам надали необхідні роз’яснення правил поведінки під час поширення короновірусної інфекції.

Як зазначають працівники колонії, під час звільнення хлопцям додатково провели роз’яснювальну роботу щодо посилення обмежень, які введені в Україні щоб убезпечити громадян від COVID-19.

У бухгалтерії установи підлітки отримали матеріальну допомогу на проїзд за місцем проживання та на добові витрати. Працівники групи по контролю за виконанням судових рішень віддали їм усі необхідні документи, отримані під час відбування покарання: паспорт громадянина України, документи про освіту, індивідуальний номер платника податків, трудову книжку тощо.

«На даний час та на період введення карантину, в установі вжито необхідних заходів щодо транспортування звільнених вихованців, проблемних питань не виникає», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0