Новини з 1996 року

Підкуп виборців на Полтавщині: нардепи від двох політичних партій обмінялися підозрами

Валерія Макряшина 08 лютого 2019 09:35 722 0

Народний депутат з фракції «БПП» Андрій Немировський заявив, що отримав матеріали, які свідчать про масштабну підготовку підкупу мешканців Полтавщини в ході виборів президента. Опоненти заперечили звинувачення і висунули їм аналогічні підозри.

Як пише видання "Полтавщина", 7 лютого в кулуарах Верховної Ради депутат партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрій Немировський повідомив про підготовку до масштабного підкупу виборців на Полтавщині партії «Батьківщина». За словами нардепа, схема працює уже з серпня 2018 року.

Андрій Немировський уточнив, що до антикорупційного комітету звернувся колишній працівник «технологічного штабу» ВО «Батьківщина», який працював у Полтавській області, та надав низку документів, листування, відеозаписи, які свідчать про «масштабну підготовку підкупу виборців, що готується представниками ВО «Батьківщина» по всій території України».

— На території області була створена окрема структура, на базі якої розгорнули мережу для підкупу виборців. Основним завданням «технологічних груп», що працюють в одномандатних технологічних округах, було створення мереж, керівників секторів, старших виборчих дільниць, агітаторів. У подальшому СВД та агітатори під час проведення нарад, зустрічей з виборцями, зібрань, у приватних бесідах пропонують віддати свій голос за кандидата в президенти Юлію Володимирівну за матеріальну винагороду - 500 гривень: половину - до голосування, половину - після, — сказав Андрій Немировський.

Також у БПП запевнили, що кошти на фінансування структури виділялися керівником обласного штабу «Батьківщини» готівкою в доларах США «під керівництвом одного з народних депутатів України».

При цьому Немировський зазначив, що не буде називати прізвища депутата та особи, яка звернулась із заявою, оскільки це загрожує їхній безпеці.

Звинувачення прокоментував народний депутат та голова Полтавського обласного осередку партії ВО «Батьківщина» Руслан Богдан:

— Під час виборчої кампанії завжди застосовують брудні технології. Такі заяви — із цього сорту. Я представляю політичну силу, яку очолює кандидат у Президенти України і який претендує на перше крісло в країні. Тому не здивований. Хочу запевнити, що я ще не керівник обласного штабу, але, напевно, незабаром буду призначений на цю посаду. Доларів також нікому не роздавав. Взагалі протягом свого політичного життя я вже звик до такого: то притягнули «педофільський» скандал, хоча доведено, що я навіть не перетинав межі «Артека», то писали про прізвище дружини. Що ще? Я кум Лазаренка, я готую собі на обід дитину? І все це мені обов’язково коментувати?

Крім цього, Руслан Богдан вважає, що саме «БПП» веде на Полтавщині діяльність, у якій звинувачують своїх політичних опонентів:

— Ця їхня робота триває повним ходом, про це всі знають і ця діяльність не є для когось таємницею.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись