Новини з 1996 року

Піде від міської «Свободи». ВОЛОДИМИР ПИЛИПЕНКО ЙДЕ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА

kurilov 10 серпня 2015 17:08 1297 0

Відомий кременчуцький волонтер і керівник ПАТ «Вепр» Володимир Пилипенко висуватиме свою кандидатуру на посаду міського голови  Кременчука від партії «Свобода».

Однак чи вдасться йому в цьому випадку перебити продаж голосів виборців (існуючу у Кременчуці «сітку»), на цьому  він програв минулі вибори до ВР (2 місце) колишньому представнику фракції Партії регіонів у парламенті Юрію Шаповалову, – невідомо.

Про те, що у міської «Свободи» інакше не буде шансів взагалі потрапити в міську раду, повідомляє на сторінках Фейсбуку один з міських дописувачів, який наводить результати альтернативного опитування кандидатів у міські голови Кременчука.

За цим опитуванням, пише на свої сторінці мешканець Кременчука Леонід Куліченко, дані такі.  

За справжніми результатами, за Віктора Калашника готові проголосувати 24%  опитаних, а  за керівника ПАТ «Вепр» і волонтера  Володимира Пилипенка – 16 відсотків мешканців.

Цікаво, що сам волонтер говорить, що поки не думав над цим питанням, а сьогодні 60 відсотків свого часу відводить на допомогу мобілізованим кременчужанам, які захищають кордони України від терористів. Лише за останній тиждень передав на Схід, окрім запчастин, шин, автомобілів, ще й 5 тонн питної води.

Останнє – вже від репортера. Відомо, що кременчуцька «Свобода» нині, після дій  її попередніх керівників Сергія Галати та Олега Савченка, яким до віку дорікатимуть розгромом на центральній площі міста, де вони так і не здолали постамент колишнього пам'ятника Леніну,   втратила у  авторитеті  й навряд чи сьогодні збере на свою користь більше 5-и відсотків голосів виборців.

Інша справа – якщо цій  партії допоможуть, а самі активісти таки будуть спроможними зупинити  у Кременчуці продаж голосів на вибори.

Однак  це вже справа майбутнього.  

О.Курилов

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 686 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 709 0