Новини з 1996 року

Піде сам з високо піднятими руками? Віце-мер Руслан Проценко завтра здасться Автозаводському суду

Олександр Курилов 14 березня 2016 15:05 940 0

Заступник міського голови Кременчука  Руслан Проценко, швидше за все, завтра таки прийде до Автозаводського районного суду, аби взяти участь у розгляді складеного проти нього, у відповідності до закону про запобігання корупції,  адміністративного протоколу.

В усякому випадку іншої справи у другого гуманітарного віце-мера Кременчука на завтрашній день немає. Виняток – суд має пройти швидко, аби Руслан Проценко ще встигнув на 15-00 потрапити на засідання президії в міськраду.

Про те, що у віце-мера Проценка на завтра ні відряджень, ні нарад не заплановано, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

Відповідно він о 14-00, завтра, має бути в суді, куди його доставлятимуть під контролем поліції.

Саме це – як вестимуть у суд молодшого градоначальника: з наручниками чи без, або поліцейські принесуть пана Проценка для участі у судовому засіданні - й буде найбільшою інтригою Кременчука у 2016 році.

Про що слід додати – це буде вже шосте судове засідання, на якому знову  спробують розглянути антикорупційні протоколи проти наших градоначальників, яких склали три штуки.

Наступними вже після пана Руслана поліцейські принесуть до суду (приведуть) дружину пана Проценка – Зінаїду та першого віце-мера Кременчука з гуманітарних питань Ольгу Усанову.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 729 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 892 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1250 0