Новини з 1996 року

Піддубна розповіла про півмільйонний пільговий кредит на житло для Піщит та Проценків

Марина Баніт 07 вересня 2017 16:02 660 0

7 вересня  на сесії міської ради депутат Оксана Піддубна висвітлила питання отримання членами команди міського голови Віталія Малецького пільгових кредитів на житло.

Піддубна розповіла про те, що 29 серпня 2017 року в місті Кременчуці відбулася презентація заселення десятиповерхового житлового будинку по вул. Героїв Бреста, 75-А. Будинок на даний час ще не введено в експлуатацію, налічує він  116 квартир.

Будинок збудований ТОВ «АКБ-ЛІНК»  за інвесторської підтримки Полтавського регіонального управління  Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Піддубна заявила, що серед тих, хто найбільше потребує отримання квартир, виявилися сім’ї деяких чиновників м.Кременчука, які скористалися пільговим кредитуванням за рахунок коштів місцевих бюджетів.

- От звідки ті пільги взялися – невідомо, - підкреслила Піддубна.

 Родина Пищити Світлани і Калашника Олександра «встигла задекларувати, крім наявної квартири площею 30,02 м. кв, об’єкт незакінченого будівництва: квартиру, площею 77,82 м. кв». А в Проценків «житлова площа вже наявної квартири становить 50,8 м.кв, а новозадекларованої - 79,98 м.кв.

Проценків уже було визнано корупціонерами, але це не заважає використовувати службове становище.

Депутат пояснила, що з бюджету міста за рахунок коштів платників податків на отримання квартир цим чиновникам було надано кредит у сумі більше ніж півмільйона грн. -  554257 грн.. Проценку Р.О. – 311952 грн., Пищиті С.М. – 242305 грн.

 - Як довго «слуги народу» перебували на черзі на отримання житла – невідомо. Чи саме вони є найменш забезпеченими житлом верствами населення? – питала Піддубна.

Найзлиденніші подружжя, так звані «слуги народу», змогли внести: Проценки – більше 300 тис. грн., а Пищита – майже 400 тис. грн. Про це йдеться у їхніх деклараціях, опублікованих на сайті.

 «Слуги народу» дорвалися до влади і «під шумок», поза очі кременчужан, збільшують свої декларації, користуючись невідомими пільгами, а в цей самий час у бюджеті м. Кременчука постійно не вистачає грошей, наприклад, на оплату праці медпрацівникам та комунальникам, на можливість створення механізму компенсації по завищених виконкомом нормах постачання води кременчужанам, які не мають лічильників, або на кронування дерев, які загрожують життю і здоров’ю мешканців міста.

Зате для видачі  пільгового кредиту високопосадовцям  у півмільйона знаходиться все.

Оксана Піддубна пояснила, що, зважаючи на те, що «фіолетовою» владою її запити постійно блокуються, вона вважає за потрібне хоча б доводити до відома кременчужан напрямки «освоєнь» їхніх коштів.

Віталій Малецький заявив, що це лише реклама кредитної програми, про яку він нагадує у зв’язку з виступом пані Піддубної.

Після цього вийшов віце-мер Руслан Проценко і заявив, що пані «Піддубна набрехала кілька разів під час виступу».

Він заявив, що він узяв інший кредит за програмою, яка є у Києві, "Держмолодьжитло". І нібито він сплачує за цей кредит 14% річних.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 48 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 159 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 142 0