Новини з 1996 року

Піддубна подарувала Малецькому тротуарну плитку у червоній стрічці. Все, як мер любить

Марина Баніт 24 лютого 2018 13:06 1003 0

Оксана Піддубна зробила міському голові Віталію Малецькому вишуканий подарунок. Зробила вона це привселюдно під час апаратної наради 23 лютого. І це не те, про що всі подумали. Це не крок до примирення. Можливо, навіть навпаки - подарунок став ще одним кроком до загострення конфлікту.

Здається, цього разу Оксана Піддубна вразила Малецького наповал. Вона принесла йому шматок тротуарної плитки, перев'язаної яскравою червоною стрічкою - усе, як мер любить, і поклала прямо перед ним на стіл.

- Ви ж любите червоні стрічки перерізати? Давайте зараз переріжемо! - сказала Піддубна.

Але натомість мер і сам почервонів, як стрічка. Піддубна пояснила, що це плитка з парку імені Бабаєва, яку підрядники виклали нещодавно за великі гроші і яка вже розсипається під ногами кременчужан. Вона спитала у віце-мера Кравченка, чому він не звернувся до підрядників, щоб вони переробили по гарантії свою ж роботу.

А в міського голови запитала:

- Хто буде відповідати, якщо дитина якась, не дай Бог, ногу зламає?

Піддубна пообіцяла, що буде приносити меру на кожну апаратну нараду по одній плитці, поки міський голова не вирішить питання з ремонтом доріжок у дороговартісному сквері.

Нагадаємо, що депутатка Піддубна вже тривалий час просить міського голову та його помічників звернути увагу на цю проблему. Але міський голова порушує доволі багато різних питань, натомість про плитку зі скверу - ні слова на засіданні міськвиконкому.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 728 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 891 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1249 0