Новини з 1996 року

Під час відкритого ЧУ з велосипедного спорту в Кременчуці обмежать рух автотранспорту

Іона Харченко 07 червня 2019 16:15 377 0

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднили проект рішення виконавчого комітету «Про тимчасове обмеження руху автотранспорту під час проведення відкритого чемпіонату України з велосипедного спорту – шосе в Кременчуці».

Згідно з документом, з 6 по 9 червня в  нашому місті відбудеться відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту – шосе.

Тож задля належного проведення та забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення заходу виконавчий комітет Кременчуцької міської ради вирішив тимчасово обмежити рух автотранспорту:

8 червня, з 9:30 до 16 години, на перехрестях  вулиці Кучми з вулицею Велика набережна, вулиці Велика набережна з вулицею Флотською та по вулиці Велика набережна – до газової заправки (поблизу авторинку).

9 червня, з 10 до 16 години, на перехрестях вулиці Генерала Жадова з провулком Поштовим, вулиці Генерала Жадова з вулицею Першотравневою, вулиці Першотравнева з вулицею Перемоги, вулиці Перемоги з вулицею Соборною,  вулиці Перемоги з вулицею Ігоря Сердюка, вулиці Ігоря Сердюка з вулицею Коцюбинського.

Крім того, за зазначеним маршрутом буде заборонено проїзд і паркування автотранспорту.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0