Новини з 1996 року

Озброєний до зубів директор "Міського Саду" VS журналіст "Програми Плюс". Як усе було. ФОТО

Валерія Макряшина 18 жовтня 2017 17:03 3260 0

Як уже повідомляла "Програма Плюс", сьогодні зранку в Кременчуці – надзвичайний, хоча вже і не дивний випадок. І мова тут про напад на журналіста, який стався у парку "Міський сад". 

За тим, що повідомляє сама репортер "Програми плюс" Марина Баніт, сьогодні зранку вона перебувала в парку "Міський сад" і стала випадковим свідком того, як працівники зрізали молоде, хоч і не рівне, але добре деревце.

"На мою думку, він хотів його повністю зрізати під корінь (і вже зрізав одну гілку, а це якраз половина дерева, після цього, не опустивши своє "знаряддя праці", хотів, імовірно, продовжити свої дії). Я дістала телефон та почала це знімати на відео. У момент зйомки хлопець, який був поряд з директором парку, побачив мене і сказав йому про мою зйомку. Дедюрін відразу опустив бензопилу і, відійшовши від молодого дерева, наблизився до старого й почав робити вигляд, що збирався спилювати його", - розповіла журналістам Марина.

Тож репортер вирішила це зафіксувати на камеру мобільного телефону. Вона, стоячи за кілька метрів, знімала відео, ніяк не ховаючись від працівників. За допомогою автоматичної пилки деревце зрізав Віталій Дедюрін, йому допомагав невідомий чоловік худорлявої статури.

Кореспондента помітив директор парку. Він почав озиратися та придивлятися, хто його знімає, припинив рубати молоде деревце і нібито перейшов до наступного - старого. Далі, за словами Марини, він почав здалеку кричати на увесь парк: "Чого ти там стоїш, підійди сюди ближче, я тобі зараз дам інтерв'ю, стала там, як криса, і знімаєш. Що, боїшся?"

На це Марина відповіла, що він стоїть з автоматичною пилкою, а ще в нього - лопата, тому це дійсно викликає страх. Дедюрін наполягав на більш тісному контакті, однак згадавши, як директор "Міського саду" нападав на відвідувачів парку та й на саму Марину в соціальних мережах, вона підійти ближче не наважилася.

Якраз у цей час кореспонденту зателефонували на мобільний. Тож вона почала розмову і тихенькою ходою пішла на вихід. Їй і в голову не могло прийти, що позаду до неї підкрадався молодий чоловік, який кілька хвилин назад допомагав Дедюріну спилювати гілки. 

Виявляється, молодик біг позаду, пересуваючись, як "ніндзя", від дерева до дерева. Коли Марина раз чи двічі озирнулася, одразу подумала, що їй ввижається переслідування. Але ні! Кореспондент продовжувала розмовляти по телефону, аж поки вже переходила дорогу в напрямку школи №1. У цю мить цей чоловік підскочив впритул і почав камеру телефону пхати прямо в обличчя, при цьому щось кажучи, на кшталт: "а чого це ти нас знімала, нас не можна, будеш знати, як сюди ходити". І трохи нецензурної лайки вже після того, як вимкнув свою камеру.

Тут налякана такими переслідуваннями журналіст почала відступати від переслідувача потроху назад. Але він підходив впритул. Як згодом виявилося, саме Дедюрін дав свій телефон цьому хлопцю. Кореспондент почала набирати поліцію. І тільки в цю мить він відступив. 

На місце сутички приїхали правоохоронці, Марина написала заяву.

 

 

У "Міський сад" за кілька хвилин приїхали ще й журналісти. Всі думали, що Дедюрін буде знову відсутній, і коментарі з цього приводу від нього не вдасться отримати, однак він був на місці.

Разом з працівниками парку пан Дедюрін, як він сам пояснив, "кронував дерева, які, за його словами, створювали небезпеку відпочиваючим у парку". Відео журналіста "Програми Плюс" Марини Баніт, за що їй погрожували та переслідували, саме цього і стосувалося.

 

 

Версія Дедюріна, або "А на ней что написано, что она журналист?"

На прохання прокоментувати ситуацію, що сталася сьогодні зранку, пан Дедюрін здивувався: «А яка ситуація? А что на ней было написано, что она журналист? Откуда мы знали, что это корреспондент «Программы Плюс»?

За версією Дедюріна, працівники «Міського саду» працюють, як завжди. Наприклад, наразі проводиться кронування аварійних дерев, обрізка сухих гілок, які заважають перехожим і є небезпечними. Підрізають тополі, гілки яких дуже сухі й при поривах вітру падають. Усе ідеально.

Дедюрін також повідомив, що у 2016 році були повністю обстежені всі зелені насадження, виписаний паспорт на всі дерева, які є в «Міському саду».

 

 

Аварійні дерева теж є. Дедюрін повідомив, що він неодноразово звертався в УЖКГ, писав відповідні заяви, аби створили комісію та приїхали обстежити аварійні дерева, однак це дуже довго і важко, як виявилося, зробити:

"Загвоздка в том, что, чтобы сделать специальное заключение об аварийности деревьев, надо приглашать из Полтавы специалистов, потому что сами они сюда не приезжают. Мне нужно изыскать возможности на моем коммунальном предприятии о нахождении транспорта, поехать и забрать, создать комиссию по ЖКХ и "Благоустрою" и все это сделать и обратно отвезти специалистам в Полтаву".

 

 

«А ось питання: знімати у вашому парку відео на камеру заборонено?» - повертаючись до ранкового конфлікту, запитали журналісти, які приїхали, дізнавшись про ситуацію.

"Почему нельзя? Можно, но не втихаря! Давайте мы начнем сначала по поводу этой дивчыны. Эта дивчына отам присела за кустами и пыталася что-то снять. Я ее пригласил подойти непосредственно к этому дереву, дать комментарий, и не надо сидеть на корточках и пытаться меня заснять. Подходите – расскажу. Может, вы мне какой-то совет подскажете, пораду дадите... Но она ответила, что боится меня, потому что я с лопатой. Ну это вообще интересный случай, что у меня лопата. У меня и бензопилка здесь есть. А потом она ушла, и я ничего не знаю", - сказав пан Дедюрін. 

 

"Я просто делаю свою работу".

Чи то якась аномалія діється, чи «запрацювався» трішки, однак на запитання: навіщо з місяць тому прибивав цвяхами фото Марини Баніт та двох інших журналістів на дерев’яних спорудах, де жили свині, керівник "Міського саду" відповів:

"Я не знаю, где висели эти, как вы говорите, на спорудах ее портреты. Я могу вам сказать одно: в то время, когда, как вы говорите, висели тут на спорудах, я узнал из Фейсбука, я находился в отпуске и был за пределами Полтавской области".

На питання: хто ж тоді займався розміщенням на дерев’яних спорудах портретів журналістів, Дедюрін відповів, що звідкіля йому про це знати, у нього на кожному кроці - оголошення.

На жаль, коментар Дедюріна у Facebооk, де під одним із його постів (теж ним видалений) на питання однієї кременчужанки, чия була ідея з розміщенням фотографій журналістів на дерев'яних спорудах, він відповів великим шрифтом: "МОЯ!"

А тепер він до цього і зовсім не причетний...

 

P.S. Розмова і про свиней пішла

У період, коли Марина Баніт давала інтерв'ю журналістам, поряд проходив Дедюрін і почав "свою песнь о главном". Згадав і про образи, і про фото з пістолетом, яке було на особистій(!) сторінці Марини, а вже красується й на особистій сторінці Дедюріна, безпідставно з неадеакватними коментарями. Однак справа не в тому. На питання Марини Баніт, яка мала змогу вже особисто в присутності патрульних поліції запитати в очільника парку про тих же свиней, точніше про "будиночки", що встановлювалися за гроші з міського бюджету в той час, як доріжки парку в плачевному становищі,  Дедюрін, як завжди, тему, що для нього не цікава, закрив. 

На питання: "Сколько стоят домики для свинок? Сколько потянули?" - Дедюрін відповів: "Да вы считайте свои деньги, кто потянул и куда".

І на цьому кінець. А мораль у тому, що ці будиночки для тварин (точніше, місце перебування виставки і тимчасове проживання свинок з приватної колекції невідомого місцевого бізнесмена на території парку) оплачували кременчужани своїми податками. А питати чомусь про них ніхто не має права.

 

 

Читайте також:  Помста за кабанчиків. Директор парку "Міський сад" готується до бойових дій проти репортерів Кременчука

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 724 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 778 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 968 0