Новини з 1996 року

Озброєні та небезпечні! Фоторепортаж з місця проведення військових навчань. Територіальна оборона

Марина Баніт 30 липня 2017 11:35 1019 0

Підрозділи територіальної оборони п’яти військкоматів Полтавщини провели навчальні стрільби в рамках «Єдиного стрілецького дня, повідомляє представник Козельщинського РВК, колишній кореспондент нашої газети підполковник Віктор Крук.

 У суботу, 29 липня, резервісти, що входять до підрозділів територіальної оборони Козельщинського, Глобинського, Кобеляцького районних та Кременчуцького і Горішнєплавнівського об’єднаних міських військових комісаріатів, вдосконалювали свої навички у володінні стрілецькою зброєю. Резервісти з Полтавщини виконували навчальні вправи зі стрільби з автомата АК-74 та пістолета ПМ, а також займалися елементами тактичної підготовки на військовому стрільбищі під Кременчуком.

 Проявивши високу свідомість, на заняття у свій вихідний день прибули кілька сотень чоловіків віком до 60 років. Деякі з них раніше вже брали участь у проведенні Антитерористичної операції на Донбасі, проте навіть вони розуміють необхідність постійно підтримувати рівень вогневої підготовки та вдосконалювати навички ведення вогню зі стрілецької зброї. Заняття з резервістами проводили високопрофесійні інструктори, які ділилися своїм досвідом ведення бойових дій у зоні АТО. Як зауважив старший керівник стрільб, заступник Військового комісара Козельщинського РВК майор Ігор Турчин, усі бійці підрозділів територіальної оборони проявили високий рівень дисциплінованості та продемонстрували гарні результати у виконанні стрілецьких вправ. За його словами, у разі загострення ситуації саме ці резервісти візьмуть під охорону та оборону свої міста і райони та будуть займатися знищенням розвідувально-диверсійних груп противника. Разом з бійцями роти охорони та загонів самооборони Козельщинського РВК свої навички у стрільбі з вогнепальної зброї вдосконалював голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко.

Про присутність на навчаннях кременчуцьких посадовців не повідомляється. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись