Новини з 1996 року

Отримували субсидії в оплаті за тепло? А тепер міський голова Малецький готує ось такий "подарунок"

Олександр Курилов 30 листопад 2018 10:23 1779 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький цього року зробить усе, аби кременчужани отримували менше субсидій в опалювальний сезон. А для такого міськвиконком переведе всіх мешканців міста на двоставковий тариф в оплаті за послуги теплопостачання.

Про такі наміри мер міста заявив учора під час депутатського семінару, де обговорювали бюджет Кременчука на наступний рік.

«Ми не закладали кошти на виплату заробітної плати працівникам комунального підприємства «Теплоенерго» на літній період. Я так розумію, що є позиція із запровадження двоставкового тарифу (за рахунок чого буде проводитися оплата праці).

Відсутність коштів буде вас спонукати перейти на цей тариф. Тоді тариф на тепло в осінньо–зимовий період буде менший, але влітку буде більший. Департамент УЖКГ над цим працює», - зазначив міський голова Віталій Малецький звертаючись до представників КП "Теплоенерго". Однак мер не став продовжувати тему й не пояснював, чим його наміри обернуться для жителів..

А буде ж так. Сьогодні, у 2018 році,  громадяни отримують субсидії на тепло в опалювальний період на всю суму платежу за квартиру.

Але якщо цей платіж буде двоставковим, то в такому випадку влітку його розмір не дотягуватиме, аби людина могла отримати субсидії, й доведеться платити за скажені кременчуцькі ціни зі своєї кишені.

Натомість узимку, коли люди платитимуть другу, більшу частину, розмір субсидій їм буде зменшено, бо частину оплату громадяни вже сплатили в неопалювальний сезон без будь-якої компенсації.

Рішення про переведення кременчужан на оплату за двоставковим тарифом буде запроваджено одразу після закінчення опалювального сезону та припиненням виплати субсидій у квітні 2019 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись