Новини з 1996 року

Остап Бендер поруч з кременчуцькою владою відпочиває: чергова диверсія проти мешканців міста

Марина Баніт 09 лютого 2018 09:02 1171 0

Черговий сюрприз влада підготувала тим, хто бореться за права кременчужан. Цього разу мова про Ларису Гориславець, учасницю проекту "Відкритий доступ". 

Активістка подала позов до Автозаводського суду з вимогою скасувати та визнати протиправним рішення виконкому, яким встановлено порядок слухань по тарифах (№1066 від 6.10. 2017 р). Претензія взагалі громади полягає в тому, що підвищення тарифів на "Теплоенерго" міська влада намагалася зробити без громадських слухань. Але через неочікуваний для чиновників сплеск незадоволення і прискіпливої уваги до даного питання виконком на чолі з міським головою викручувалися як могли й тому поспіхом вирішили провести громадські слухання, але за два дні після оголошення. Ті мешканці, які змогли прийти на слухання, висловили протест проти підвищення тарифів у зв'язку з необгрунтованістю рішення. Але, заслухавши протести, влада не відреагувала на них. Бо Положення про проведення слухань не конкретизує, яким чином громадські слухання повинні враховуватися при обговоренні. Тож по суті міськвиконком провів усе чисто формально, з грубими порушеннями строків оприлюднення і до того ж з відвертою неповагою до думки громади. 

Тож перше судове засідання було призначене на 8 лютого 2018 року. Лариса Гориславець до суду прийшла на 9 годину. Але сталося не передбачуване нею. Ось що повідомляє пані Гориславець:

"Сміх сміхом-2. Судового засідання не було. Мене про це не попередили, хоча ще в січні виконком подав апеляційну скаргу. Самої скарги я не бачила, тому що її повинен надіслати на мою адресу Апеляційний суд, коли відкриває провадження по скарзі. Але провадження не відкрили, бо виконком не заплатив судовий збір. А не заплатив тому, що затягує строки. Юристи називають таке «процесуальною диверсією», я називаю це іншими словами. А як би прокоментували ситуацію ви?"  

При цьому кременчужани коментують, що навіть Остап Бендер "відпочиває" коли кременчуцька влада бореться проти громади. Вони не бридують жодним з доступних методів:

"Остап Бендер знав 400 відносно чесних способів відбирання грошей. Ще трохи - і ми знатимемо не лише це, а ще й 400 способів відносно чесного затягування судів і уникнення відповідальності. Larysa Horyslavets зможе відкрити спецкурс і жити за рахунок роялті . А ви чого навчилися цього тижня?" - так прокоментувала Світлана Овчаренко усе, що відбулося.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 967 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1967 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2583 0