Новини з 1996 року

Останнього разу її там бачили ще 34 роки тому. Вперше у Прип’яті встановили новорічну ялинку. ФОТО

Людмила Скачко 26 грудня 2019 18:00 544 0

Після аварії на Чорнобильській АЕС, яка сталася в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, жодного разу ялинку не встановлювали з відомих нам причин.

Востаннє у Прип’яті встановлювали новорічну красуню ще в грудні 1985 року, пройшло вже 34 роки. І ось, вчора, 25 грудня, "Асоціація чорнобильських туроператорів" встановила штучну ялинку.

 

 

Дерево поставили в центральній частині міста біля Палацу культури "Енергетик". А прикрасили її колишні жителі Прип’яті, які колись були змушені виїхати зі свого рідного міста. Люди прикрашали ялинку не лише кульками, а й фотографіями, які були зроблені ще до трагедії на ЧАЕС.

 

 

Організатори розповіли, що насправді деякі з людей вперше за 34 роки приїхали до свого рідного міста й емоції були різні. Сльози, сміх та розчарування.

"Новорічна ялинка - це символ домашнього затишку. І саме тому в місті, з якого евакуювали мешканців, усі ці роки не могло бути ялинки. Але життя до Прип'яті повертається. Воно незвичне, нестандартне, туристичне. Щодня колись закинуте місто переповнюється туристами з усіх кутків світу", - йдеться в повідомленні.

Фото зі сторінки у Фейсбуці "Асоціації чорнобильських туроператорів". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0