Новини з 1996 року

Останній день агітації. ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ 25 ЖОВТНЯ – КРЕМЕНЧУЦЬКІ ВИБОРЦІ ТАК І НЕ ЗРОЗУМІЛИ

Олександр Курилов 23 жовтня 2015 13:30 1142 0

Політичні партії нашого міста сьогодні завершують останній день агітації за своїх кандидатів у мери й депутатів обласної та міської ради.

Тож сьогодні, зранку, можна було спостерігати на вулицях міста «студентів» з пасквільними газетами й дивитися на те, як політичні партії й кандидати готували один одному завершальні «подарунки».

Тож зранку від партії Кременчуцького міськвиконкому та її пересувної екологічної лабораторії відбивався директор ПАТ «Ампер» Віктор Бугайчук, якому під завод підігнали замовну знімальну групу, аби в останній раз перед виборами покритикувати його вщент на обласному телебаченні.

Натомість,представники кременчуцької опозиції ще планують сьогодні піддати нищівній критиці партію конкурентів за вимогу до працівників НПЗ фотографувати позначки: які саме вони у бюлетенях поставлять й за кого проголосують.

Втім і це навряд чи вже кого врятує – керівник профспілки «Укртатнафти» Василь Хоменко вже заявив ЗМІ,  що на нафтопереробному заводі люди мудрі й самі знають, за кого їм голосувати. А фотографувати – це зайве.

І таких прикладів боротьби, яка поступово затухає, – дуже багато.

Однак за всіма цими війнами: партійними «суперечками» та «компроматами» кременчужани у більшості своїй не зрозуміли головного: за кого ж їм голосувати?

Ніхто не розповів кременчужанам, як вони житимуть завтра й ніхто не сказав, що за людей непокоїтиметься хоч трохи.

І таких питань – за кого ж голосувати - репортер почув сьогодні від мешканців нашого міста дуже багато.

Відповідь на це, як на журналіста, перед очами якого проходить життя наших чиновників, – тільки одна.

На вибори слід іти обов’язково й змінювати життя. Якщо ми не проголосуємо, то вони проголосують за нас.

Але ставити позначки в бюлетенях слід лише за тих, хто не був у цій міській раді й не пов'язаний з усіма її фундаментальними скандалами.

Обрання тих, хто вже був, означає для кременчужан лише одне.

Наступні роки ми знову будемо чути про скандали з хабарами, землею, суцільним дерибаном усього, що можна вкрасти, про пиятики та коханок.

Читаючи назви в бюлетенях усіх цих «поручнів», «солідарностей», «батьківщин», «позицій» та «опозицій» – нам усім варто пам’ятати одне.

Ніяких політичних розбіжностей у нашій Кременчуцькій міській чи Полтавській обласній раді, депутатів яких ми будемо обирати,– ніколи не було й ніколи не буде.

Мова йде тільки про їх бізнес і гроші. Якщо ми оберемо тих, хто вже був, – ми бачитимемо те, що вже було.

Якщо обирати нових, то, можливо, кременчужанам вдасться утримати  цих депутатів у межах. В усякому випадку сьогодні такий шанс у всіх нас є.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись