Новини з 1996 року

Останні новини України

pplus 13 листопад 2018 07:00 260 0

Кому в Україні не будуть підвищувати пенсії
В Україні з 1 березня наступного року пенсія середньостатистичного громадянина країни повинна значно зрости, інформує UkrMedia. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.
Однак розраховувати на оновлену пенсію зможуть не всі, так як у роз'ясненнях ПФ дія нової норми не поширюється на осіб, яким призначена пенсія у відповідності до Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність». Але якщо особи, які входять у ці категорії, напишуть заяви про призначення пенсій на загальних підставах, то тільки тоді до їх пенсій застосують нову норму. При цьому мова йде про громадян, які вийшли на пенсію до 1 жовтня минулого року, так як після цієї дати розмір пенсійних виплат цим категоріям громадян визначається на загальних підставах.
Люди можуть не знати про кредит: попередили про нове шахрайство 
Шахраї крадуть персональні дані українців. Жертва може навіть не здогадуватися, що хтось оформив на неї кредит.
Таким чином зловмисники ошукали понад 1 тис. осіб. Тобто за мінімального кредиту в 1 тис. грн. отримали 1 млн грн, пише Сегодня.
"Шахраї купують бази даних. Потім вибирають навмання жертву, щоб на неї оформити фейковий кредит. Гроші отримує підставна людина, чию картку видають за картку власника паспорта. Потім компанія або колектори, яким нібито продали цей псевдокредит, телефонують потерпілому і вимагають повернути гроші, які той не брав. Розраховують на те, що людина злякається і заплатить. Аферисти отримають додатковий заробіток", - каже колишній криміналіст Валерій Кур.
Коли надаєте особисті дані, потрібно зазначати, що вони не для кредиту. Крім того, інформацію про себе можна перевірити в українському Бюро кредитних історій. Якщо маєте кредит, про який не знали раніше, потрібно звернутися із заявою до поліції.
Діти вчаться вдома: у Смілі через відсутність опалення закрили 11 шкіл
Про це УНН повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. 
 «11 шкіл і 12 дитсадків – без опалення. У садочках підключили калорифери, які опалюють кімнати. У садочках зведені групи, бо дітей менше, їх приводять лише ті батьки, які працюють. А в школах від сьогодні призупинено заняття. Вони на дистанційному навчанні до початку опалювального сезону», – зазначили в управлінні. 
Як ідеться на сайті міськради Сміли, КП «Смілакомунтеплоенерго» не може подавати тепло в оселі містян, адже відсутні укладені договори з постачальником природного газу, неврегульовані спірні питання щодо існуючих заборгованостей, недостатньо коштів на заку
Після "виборів" бойовиків Порошенко ініціює зміни до Конституції 
Через зрежисовані Росією псевдовибори на окупованих територіях Донбасу Президент Петро Порошенко пропонує внести зміни до Конституції в частині децентралізації.
Про це глава держави сказав на Раді регіонального розвитку.
"У зв'язку з тим, що пройшли незаконні вибори вчора на окупованих територіях, що Росія взяла на себе повну відповідальність за брутальне порушення Мінських домовленостей, ті зміни до Конституції [про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі] ми залишаємо в парламенті.
Але, може, ми швидко підготуємо зараз зміни до Конституції, які дозволять нам рішуче продовжити наступ на захист децентралізації, забезпечивши їм конституційний фундамент. Не встигаємо це зробити з 1 січня 2019 року, оскільки це потребує двох сесій, - зробимо з 1 січня 2020 або 2021 року. Але наш рух вперед має бути таким, коли ніхто нас не зупинить. Бо децентралізація - це не лише перерозподіл грошей на місцях на задоволення невідкладних потреб громади. А це ще й прийняття політичних і владних рішень, чіткий розподіл відповідальності президента, уряду, центральної влади і місцевої. Суспільство повинне точно знати, за що з кого питати", - зазначив Порошенко.
"Залишать Україну бідною!" Порошенко оцінив зростання економіки
Президент України Петро Порошенко заявив, що темпи економічного зростання в країні недостатні для відновлення рівня добробуту населення. 
"Хоча ми й відновили економічне зростання, але темпи його зараз недостатні, щоб люди відчули у всіх без винятку регіонах і соціальних верствах, щоб ми перестали бути однією з найбідніших країн Європи", — заявив він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві, передає "Економічна Правда". 
Президент визнав поганим, але вимушеним рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ для населення. За словами Порошенка, уряд не мав вибору між хорошим і поганим сценарієм. 
На його думку, поточний стан економіки дозволяє відмовитися від кредитів міжнародних фінансових організацій, але ситуацію ускладнює навантаження із виплати старих боргів. 
Як повідомляв OBOZREVATEL, із 1 листопада газ для населення подорожчав. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив, що підвищення ціни було однією з умов продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. У разі, якби уряд не пішов на такий захід, країні загрожував би дефолт.
Погано вплинути на інфляцію може зростання цін на ЖКГ та пальне
Такою думкою поділився голова Ради НБУ Богдан Данилишин у Facebook. 
Він додав, що є чинники, які можуть позитивно вплинути на інфляцію. Серед них – тенденція до уповільнення цін виробників (зокрема в жовтні ціни виробників зросли на 0,3%). 
Він додав, що у ІІІ кварталі 2018 року споживча інфляція помірно сповільнювалася (до 8,9% р/р у вересні), наблизившись до верхньої межі цільового діапазону, встановленого Основними засадами грошово-кредитної політики на 2018 рік та середньострокову перспективу (6,5% плюс-мініус 2% станом на кінець ІІІ кварталу 2018 року). 
Однак розширення споживчого попиту, високі темпи зростання заробітних плат, нещодавнє стрімке зростання цін на нафту відображатимуться на споживчій інфляції у IV кварталі поточного року. Складається ситуація, за якої пріоритетна ціль НБУ щодо зниження споживчої інфляції до 6% плюс-мініус 2% у поточному році, як це визначено Основними засадами грошово-кредитної політики на 2018 рік та середньострокову перспективу, скоріше за все, не буде досягнута.
Порошенка просять ветувати закони Ради щодо "єврономерів"
На сайті Президента України Петра Порошенка з’явилася петиція з проханням ветувати прийняті Верховною Радою закони №8487 та №8488, які стосуються митного очищення автомобілів з єврономерами. 
На думку автора петиції, ці закони не враховують реальну ступінь добробуту українців. 
 “Прохання накласти вето на закони №8487 та №8488 про розмитнення авто на іноземній реєстрації і затвердити закон, який дозволить розмитнити авто за суму, яку можна порівняти з 3-5 мінімальними зарплатами – близько 300-500 євро, але не 2500 євро з НДС, як ухвалили. Це більше 20 мінімальних зарплат і майже дорівнює вартості самого авто”, – йдеться в петиції. 
Також авто просить передбачити в новому законі пільги для учасників АТО, багатодітних сімей та інших категорій громадян, які потребують додаткової підтримки. 
Поки петиція, зареєстрована 9 листопада, зібрала 3,7 тисячі підписів при необхідних 25 тисячах.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 56 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 199 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0