Новини з 1996 року

Останні новини України

pplus 12 жовтня 2018 07:00 251 0

Попередили про нове шахрайство з банківськими картками
Шахраї знайшли новий спосіб, як виманити гроші в українців. Аферисти телефонують потенційним жертвам як працівники Національного банку. При цьому не питають ні PIN-код, ні CVV-код.
Аферисти повідомляють, що банківську картку клієнта заблоковано. Щоб розблокувати, потрібно назвати її номер. Крім того, 2 номери телефону, на які клієнт телефонує найчастіше, пише Сегодня.
"Номер картки і 2 номери телефону потрібні, щоб зробити дублікат SIM-картки. Тоді заблокувати її. Завдяки номеру банківської картки та номеру телефона з дубліката SIM-картки аферисти отримують повний доступ до фінансів", - наголошує експерт з безпеки Сергій Кириленко.
За його словами, далі всі операції можна проводити через інтернет. Там змінити паролі чи номер телефону.
За словами психолога-криміналіста Юрія Ірхіна, шахраї використовують методи психологічного тиску. Говорять багато тексту з розумними словами. Неодноразово повторюють слово "безпека".
Щоб не стати жертвами аферистів, потрібно пам'ятати, що Нацбанк не працює з клієнтами. Водночас ваш банк не має права запитувати персональні дані клієнта.
В уряді повідомили, коли українцям перерахують пенсії
Наступна індексація пенсій українським пенсіонерам відбудеться з 1 березня 2019-го.
Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі "112 Україна".
"Цифри щодо інфляції за 2018 рік і заробітної плати будуть відомі не раніше середини лютого 2019-го. Після того, як вони офіційно надійдуть в уряд, буде ухвалене відповідне рішення, і з 1 березня буде проведений перерахунок цих пенсій", - сказав Рева.
Інформація про інфляцію та зростання мінімальної зарплати необхідна для перерахунку пенсій.
Стало відомо, що допоможе здешевити вартість палива в Україні
Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповів про можливість стабілізації ціни на паливо в Україні.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Так, на засіданні міжурядової українсько-білоруської комісії в Гомелі обговорювалися питання максимального залучення водного транспорту для імпорту паливно-мастильних матеріалів.
За його словами, сьогодні близько 40% ринку України займають білоруські нафтопродукти.
“Саме використання водного, а не залізничного транспорту дозволить знизити тариф на транспортування нафтопродуктів як по території України, так і по території Білорусі. А отже, дасть ефект до зниження цін на пальне в Україні”, – зазначив Зубко.
Експерт розповіла, через яке рішення Супрун українські інтерни не працюватимуть на Батьківщині
Про це «Вголосу» розповіла Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Канаровська.
«Зараз первинна ланка медицини не може взяти інтернів на своє забезпечення, тому вони й виїжджають за кордон. В Україні просто пропущене питання щодо працевлаштування інтернів. Уляна Супрун при цьому уклала договір із 40 країнами, куди відправлятимуть майбутніх медиків на інтернатуру», – зазначила вона.
За словами, Лариси Канаровської,  більше того, за кордоном, наприклад, у тій же Польщі, навіть Білорусі, як не дивно, лікарів забезпечують житлом, а в деяких клініках під час робочого дня навіть годують.
Мінфін дозволив підприємцям не вклеювати фіскальні звітні чеки
У Міністерстві фінансів спростили ведення бізнесу.
Про це повідомляє прес-служба Мінфіну, передає Цензор.НЕТ.
"Менше папірців, менше клею, менше часу! 100 тис. підприємців святкують перемогу. Наказ Мінфіну №773, який звільняє підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків, набув чинності!" - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що відтепер вводиться автоматизований процес реєстрації касового апарата (РРО), реєстрація РРО в один крок за один день, скасування ведення книги для тих платників податків, які здійснюють розрахункові операції виключно через РРО, скасування вимоги вклеювати звітні чеки.
Влада "проти" дешевих електромобілів
Влада виступає "проти" дешевих електромобілів, зате "за" імпорт російських авто.
Народний депутат Тетяна Острікова оприлюднила висновок Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби щодо поправок у законопроект про доступне розмитнення автомобілів.
Поправки до законопроектів 8487 та 8488 прийняли в першому читанні та готують до другого. Серед них – пропозиція продовжити на два роки пільгу щодо сплати ПДВ при імпорті електромобілів, яка діє протягом 2018 року. Мінфін та ДФС виступили проти цієї поправки, оскільки це призведе до зменшення надходжень до державного бюджету.
Однак якщо ця позиція фіскального відомства цілком зрозуміла – його завдання стежити за наповненням бюджету, то інша прямо суперечить цій функції. На пропозицію не знижувати акцизи на авто походженням з держави-агресора Мінфін та ДФС також не погодилися.
В Україні масово закривають банківські відділення
В Україні з 1 квітня по 1 жовтня кількість банківських відділень скоротилася з 9,440 тис. до 8,750 тис.
Найбільше відділень закрив Ощадбанк - 383. Приватбанк закрив 177 відділень. Укрсоцбанк - 65, повідомили в Національному банку.
За цей час найбільше - 7 банківських відділень відкрив Укрбудінвестбанк. А-Банк відкрив 5 відділень, Укргазбанк — 4.
Найбільша регіональна мережа в Ощадбанку та Приватбанку. Нараховують 2,744 тис. і 2,38 тис. відділень відповідно. Райффайзен Банк Аваль має 503 відділення по Україні. УкрСиббанк — 310, Альфа-банк - 250.
У світі та в Україні скорочується кількість банківських відділень. Збільшується кількість тих, хто користується онлайн-банкінгом. Уже зараз є банки без відділень. Усі операції проводять через інтернет.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись