Новини з 1996 року

Останні новини України

pplus 13 липня 2018 08:06 188 0

Україна цього року має збудувати близько 4 тис. км доріг

Про це сказав в ефірі телеканалу ZIK міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає УНН.

“Цього року ми повинні збудувати близько 4 тис. км, при чому вже і нових доріг, яких ніколи не було. Цього року ми ремонтуємо дороги, які не ремонтувалися по 30-40 років”, — сказав міністр.

Омелян розповів, що з 1 січня 2018 року запрацював Дорожній фонд, у якому закумульовано разом з іншими статтями в державному бюджеті 50 млрд грн на реконструкцію українських автошляхів.

Він також зазначив, що за останні два роки в країні було збудовано більше 3 тис. км доріг.

Скільки коштів конфіскували в корупціонерів з початку 2018 року

Наприкінці травня міністр внутрішніх справа Арсен Аваков гордо підписав у Парижі договір з французами, за яким ми у два етапи отримаємо від французів 55 надсучасних гелікоптерів. Вартість угоди – 552 мільйонів євро. Де взяти кошти – вони є! Один мільярд гривень був закладений у бюджет, а решта коштів надійде з конфіскованих грошей корупціонерів.

0,001 – такий відсоток коштів перерахував спецфонд Держбюджету на авіаційну систему безпеки України.

До кінця 2018 року уряд запланував конфіскувати в корупціонерів для розвитку цивільної авіації 700 мільйонів гривень. Станом на травень мало надійти 223 конфіскованих мільйонів. Наразі на розвиток авіації спецфонд Держбюджету передав аж 9100 гривень конфіскованих коштів.

Загалом з початку 2018 року в корупціонерів конфісковано просто таки шалену суму – 61 тисячу гривень. До кінця 2018 року уряд розраховує повернути ще 4,7 мільярда гривень, конфіскованих судами в корупціонерів.

Трамп хотів би розміняти Україну, але цього не буде

У Трампа будуть жорсткі переговори з Путіним. Це не дружня розмова за чашкою кави. Україна – важливий фактор розмови, але не єдиний. Однак якогось розміну інтересів України не буде.

Про це 24 каналу розповів директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

За словами експерта, як би Трамп особисто не ставився до Порошенка, є інституційна політика й офіційна дипломатія Вашингтона, який прихильно ставиться до України. Зокрема, будує систему санкційного режиму щодо Росії, окремих персоналій і обмежень для самого Путіна. Трамп, зазначає Кулик, вимушений слідувати цій логіці. Хоча в нього є свої погляди, але це не та гра, коли можна здати або розміняти Україну на Сирію чи ще щось.

Омелян підрахував, скільки втратила Україна через Кримський міст

Цього року через Кримський міст Україна вже втратила щонайменше півмільярда гривень.

Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє "Радіо Свобода".

Він пояснив, що в цю суму входять прямі втрати через зниження параметрів суден для перевалки в портах Маріуполя і Бердянська.

Він наголосив, що найбільше шкоди завдає те, що міст обмежує прохідність суден.

Дуда чекає від України дегероїзації УПА

Президент Польщі Анджей Дуда очікує від України кроків щодо дегероїзації Української повстанської армії. Про це він заявив після саміту НАТО в Брюсселі, під час якого зустрівся з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє Wpolityce.

Він також наголосив, що саме Україною були прийняті норми, що передбачають прославляння УПА.

10% суддів не відповідають займаним посадам

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Загалом станом на 11 липня 2018 року, за підсумками 9 місяців проведення кваліфікаційного оцінювання суддів України, визначено результати 1180 суддів місцевих та апеляційних судів.

"13 суддів, або 10%, не підтвердили відповідності займаній посаді: 78 суддів не склали іспитів, 35 — не пройшли співбесід із членами Комісії", - йдеться у висновку про результати кваліфікаційної перевірки.

Успішно пройшли оцінювання та підтвердили відповідність займаній посаді 974 судді, або 82%. Інші 206 суддів, або 18%, підлягають звільненню або вже звільнені, зокрема:

— 93 судді, або 8%, звільнено за власним бажанням під час процедури оцінювання;

— 113 суддів, або 10%, не підтвердили відповідності займаній посаді.

Суддів, для яких розпочато оцінювання, але немає остаточних результатів з причин оголошення перерви або зупинення кваліфікаційного оцінювання, – 252. Так, стосовно 185 суддів кваліфікаційне оцінювання зупинено, зокрема, через наявні висновки ГРД, що не відповідають вимогам до їх оформлення.

Депутати схвалили закон, який покращує умови для розшуку зниклих безвісти

Верховна Рада в другому читанні ухвалила проект закону про правовий статус зниклих безвісти.

За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів, пише УП.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту №5435, його метою є визначення правового статусу осіб, зниклих безвісти, та правове регулювання відносин, пов’язаних з обліком цих осіб та їх розшуком.

Документ, зокрема, дає визначення поняттю “особа, зникла безвісти” в контексті міжнародного гуманітарного права, закріплює права таких осіб та надає їм відповідний захист.

Законопроект закріплює право осіб знати про долю своїх зниклих родичів, що є базовою нормою для захисту їх прав, пов’язаних з правовим статусом особи, зниклої безвісти.

Законодавча ініціатива також визначає процедуру розшуку зниклих безвісти осіб – від подання заяви про розшук і до його припинення. Передбачає фінансову допомогу їхнім родичам, опіку над майном зниклих, доки їх не знайдуть або не визнають мертвими.

Мінфін змінив правила отримання пенсій

Міністерство фінансів включило дев’ять банків до складу уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, допомог і заробітної плати працівникам бюджетних установ, пише Сегодня.

Так, Мінфін прийняв рішення визнати уповноваженими на ці виплати такі банки:

банк “Січ”;

банк “Глобус”;

банк “Кліринговий дім”;

Метабанк;

Міжнародний інвестиційний банк;

Полікомбанк;

Правекс-Банк;

ТАСкомбанк;

Укрбудінвестбанк.

Таким чином, загальна кількість уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, допомоги і заробітної плати працівникам бюджетних установ, досягла 43-х.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись