Новини з 1996 року

ОСББ Кременчука отримали 755 тисяч гривень. На додачу до ще 4,5 мільйонів, які виділили на початку року

Артем Кузьменко 24 квітня 2020 17:10 316 0

Учора, 23 квітня, в будівлі Кременчуцької мерії провели 43 сесію Кременчуцької міської ради. Коли вирішували, кому скільки грошей додатково виділяти з міського бюджету, не забули і про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи нашого міста.

Ще на початку року прийняли рішення виділити ОСББ нашого міста 4,5 млн гривень, які підуть на погашення заборгованості з кредиту, кошти з якого використовують для виконання “Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів міста”.

Якщо простіше, то ОСББ взяло “теплий кредит”, щоб мешканцям таких будинків жилося тепліше та економніше. Місто виплачує лише відсотки, які накрапають, все інше — за мешканцями будинків.


Теплий кредит — це особлива програма кредитування, яка спрямована на фінансову допомогу в утепленні житлових будинків. Тобто якщо ви вирішили купити газовий котел, встановити енергоощадні склопакети або утеплити будинок, то потрібно звертатися до банків для отримання цільової позики.


І на додачу до 4,5 млн грн потрібно ще трішки — 755 тисяч гривень. Їх і отримають керівники об’єднань мешканців будинків, щоб віддати борг банкам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0