Новини з 1996 року

Ось про які риси характеру говорить ваш улюблений колір

pplus 22 липня 2019 07:35 211 0

Як відомо, кольори впливають на психіку, а відтінки, які подобаються нам трохи більше або менше, пов'язані з певними рисами характеру.

Червоний колір подобається сильним особистостям, він символізує пристрасть, агресію і кров. Червоний збуджує і приводить в тонус нашу нервову систему. Якщо ви без розуму від червоного, значить ви авантюрна і запальна людина, любляча владу.

Рожевий колір приваблює трепетних людей, чиїми сильними сторонами є ніжність і крихкість. Любителі рожевого прагнуть знайти сім'ю.

Оранжевий/жовтий колір пов'язаний з позитивом і життєрадісністю. Якщо він вам до душі, значить ви оптиміст і часто смієтеся. Психологи стверджують, що помаранчевими або жовтими речами оточують себе люди-непосиди.

Зелений колір радує любителів природи і натуральності.

Синій колір заспокоює нервову систему, він подобається спокійним і розважливим особистостям, які не проявляють свої емоції експресивно.

Коричневому кольору віддають перевагу люди, які цінують комфорт, достаток і гроші. Вони люблять красиву їжу, дорогу обстановку і класний секс. Якщо людина вибирає коричневий, то вона знає, як отримати максимум задоволення від життя.

Білий колір символізує чистоту і невинність. Ті, кому по душі білий, ще не знайшли себе, вважають психологи.

Чорний колір помилково вважається депресивним. Але психологи бачать його інакше, якщо людині подобається чорний, значить він консерватор.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 288 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 397 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0