Новини з 1996 року

Ось навіщо за кордоном на дверні ручки надівають силіконові кільця

Валерія Макряшина 12 червня 2019 07:15 193 0

Багато людей, що бували за кордоном, помічають, що в кожній країні є свої побутові особливості. І не обов'язково це мають бути якісь кардинальні відмінності, як це буває в далеких і екзотичних для нас країнах. Коли ти в іншій країні, то навіть дрібниці відразу кидаються в очі.

Так, наші туристи, які відвідували країни Європи, частенько помічали там на дверних ручках незвичайні нашому оку силіконові кільця. За словами очевидців, такі пристосування є в багатьох будинках і готелях і завжди знаходиться на внутрішньому боці дверей. В інтернеті можна знайти пости, в яких наші туристи викладають фотографії дверних ручок з цими насадками. Люди намагаються з допомогою інших користувачів з'ясувати, для чого ж потрібні ці хитромудрі кільця.

Які тільки припущення не висловлювали коментатори. І що це якийсь пристрій для дітей, і що такі насадки зроблені для людей, які не хочуть бруднити руки об дверну ручку, і що насадка захищає покриття дверної ручки від стирання.

Але відповідь виявилася до смішного простою. У багатьох старих європейських квартирах через маленькі сходові майданчики двері відчиняються всередину. І зазвичай повністю відчинені двері впираються ручкою прямо в стіну. А такі силіконові насадки — це звичайний обмежувач.

У нас часто обмежувачі роблять на підлозі, але їх і монтувати складніше, і декому не хочеться дірявити підлогове покриття. А такі силіконові кільця дуже легко надіти на ручку, і при ударі об стіну двері не зіпсують ремонт, а просто відскочать.

Крім силіконових кілець бувають і насадки з присосками, щоб можна було легко зафіксувати двері у відкритому положенні. Такі штуки можна купити й у нас, просто в нашому побуті вони не настільки поширені.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись