Новини з 1996 року

Опубліковано ФОТО вбитого Ігоря Сердюка, яке зроблене 18 лютого 2014 року. 18+

Андрій Михайленко 17 листопад 2015 18:38 1883 0

Сьогодні головний редактор інтернет-видання "ЦЕНЗОР.НЕТ" Юрій Бутусов опублікував на своїй сторінці у Фейсбуку страшну фотографію людини, котру було вбито 18 лютого 2014 року в ході заворушень у Маріїнському парку.

На думку пана Бутусова, це фото є страшним символом 18 лютого, коли влада організувала збройний напад на демонстрантів. Журналіст переживав, що загиблий назавжди залишиться невпізнаним.

"На цьому фото у загиблого патріота відсутня голова... Два роки в мене з голови не виходила ця страшна фотографія і я побоювався, мабуть як і багато хто, що ім'я того, хто віддав життя за свободу України залишиться невідомим. Це питання я поставив одним із перших в інтерв'ю з начальником спеціального управління Генеральної прокуратури Сергієм Горбатюком для "Цензор.Нет", котре ми скоро опублікуємо (слід віддати належне, в Генпрокуратурі розслідування вбивств на Майдані ведеться грамотно, завдяки чому поступово зникають білі плями подій революції. Жаль, що ці повноваження Горбатюк отримав лише тоді, коли більшість злочинців безперешкодно втекли від правосуддя...).

Так ось, Генпрокуратура провела дослідження фото- та відеоматеріалів, й ім'я загиблого офіційно встановили. На цьому фото - тіло Героя України Ігоря Миколайовича Сердюка, добровольця 9-ї сотні Самооборони Майдану. В рідному Кременчуці Ігор полишив свій бізнес, захоплення дайвінгом, полишив родину, щоб у Києві, на Майдані, боротися за свободу та гідне життя для кожного українця",  - пише журналіст.

"18 лютого після збройного розгону мирної демонстрації в Маріїнському парку, коли по безбройних людях відкрили вогонь бандити, коли декількох демонстрантів забили на смерть, а десятки отримали поранення, Ігор Сердюк та його побратими по сотні не здригнулись та відступили на ріг вулиці Інститутської іКріпосного провулку. Там вони почали будувати барикаду, не зважаючи на натовп бандитів у спортивних костюмах та в міліцейській формі, не дивлячись на постріли, не дивлячись на кров та сирени десятків машин "швидкої". Група бандитів пішла в атаку на барикаду, та беззбройні бійці самооборони зустріли їх обличчям до обличчя. Ігор був у першому ряду. Постріл з обріза впритул... Куля увійшла в перенісся.

Як каже слідчий, при перенесенні тіла куртку натягнули на голову, котра була повністю залита кров'ю... На місці, де його вбили, на розі Інститутської та Кріпосного (провулку. - Авт.) дуже часто залишають квіти. Згадуйте Ігоря, коли будете проїжджати там... Це місце, де поліг смертю хоробрих справжня Людина та Громадянин",  - продовжує Бутусов.

"Вічна пам'ять тобі, справжній Герой України. Ми тебе не забудемо..."  - підкреслив Бутусов, до чого й ми приєднуємось.

 

 

Фото: сторінка Юрія Бутусова на Фейсбук

 

 

Теги: РезонансІсторія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1679 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2740 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1662 0