Новини з 1996 року

Операцію "Екологія" в місті провалили. У Сухий Кагамлик нишком зливають нафтопродукти. ФОТО

Валерія Макряшина 22 серпня 2019 10:45 577 0

Чого тільки немає в нашій місцевій річці Сухий Кагамлик. Ще рік тому містяни били на сполох та нарікали на бездіяльність влади відносно річки, яка заросла очеретом з усіх боків та вкрай забруднена.

Тоді як з очеретом справа не зрушила з мертвої точки, причину забрудненості річки Сухий Кагамлик таки знайшли. Як з'ясувалося після численних перевірок, у всьому винна труба, по якій каналізаційні стоки з прилеглих будинків течуть прямо в Сухий Кагамлик. Також кременчужани припускали, що річку мешканці приватних будинків забруднюють спеціально, скидаючи туди нечистоти...

Були призначені перевірки й начебто почали щось робити, принаймні більшість містян так думали. Але ж ні. Тут уже проблеми не тільки в річці, а в каналі Сухий Кагамлик, який розташований біля насосної станції №17. 

Вчора в місцевій групі h.kremenchuk у мережі Telegram з'явилися фото каналу, вода в якому темно-коричневого кольору та з відповідним не дуже приємним запахом. Кременчужани впевнені, що в канал скидають нафтопродукти.

Як вони з'ясували, до цього не має відношення насосна станція, а викиди роблять мешканці міста, тим самим руйнуючи екологічний фон міста. 

"Кличте екологів!" - закликають кременчужани.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 508 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 455 0