Новини з 1996 року

Операційна система Fuchsia невдовзі може замінити Android

Ксенія Омельченко 22 липня 2018 11:41 498 0

Компанія Google уже два роки працює над експериментальною Fuchsia OS. Операційну систему розробляють для використання на різних пристроях: від ноутбуків до смартфонів і невдовзі вона може повністю замінити Android. Про це повідомляє Gizchina.

Нещодавно корпорація  Google анонсувала сумісність новинки з масою Android-додатків і, за останніми даними, вона здатна повністю витіснити "зеленого робота" з екранів мобільних пристроїв уже через кілька років.

"Команда розробників Fuchsia збирається замінити Android – операційну систему, на якій працюють три чверті смартфонів світу. На умовах анонімності повідомляється, що це може статися вже протягом п'яти років", – повідомляє видання Bloomberg.

За наявною інформацією, компанія Google планує використовувати Fuchsia OS на смартфонах, розумних колонках, електроніці, яку носять, та інших пристроях уже через три роки. 

У майбутньому ж кожен ґаджет пошукового гіганта перейде на дану ОС.

Варто зазначити, що вона легко адаптується до екранів з різними діагоналями і підтримує голосове управління.

Принципова відмінність нової операційки від Android полягає в тому, що Fuchsia не використовує код Linux і Java, а це захистить розробників від можливих патентних розглядів.

Втім представники самої Google уже спростували п'ятирічний термін переходу на Fuchsia в інтерв'ю виданню CNET. Але з огляду на те, що компанія спростувала тільки терміни, але не факт розробки, в майбутньому цілком можна очікувати появу пристроїв на базі перспективної ОС.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 388 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1128 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 834 0