Новини з 1996 року

Опалювальний сезон у Кременчуці почнуть з жорсткого попередження «Кременчукгазу» й при +10

Олександр Курилов 05 жовтня 2018 16:40 3737 0

Міський голова Кременчука  Віталій Малецький розпочинає опалювальний сезон 2018 не стільки з чітко визначеним графіком включення тепла в мікрорайонах, як зі спеціальним рішенням міськвиконкому про заборону ТОВ «Кременчукгаз» відключати від газу як котельні комунального підприємства «Теплоенерго»,  так і Кременчуцьку ТЕЦ.

Відповідне рішення, в якому головними є два пункти – тепло подати з 15 жовтня й «Кременчукгазу» -  категорична заборона відключати виробників тепла - прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому.

Слід сказати, що саме рішення цікаве й тут слід розуміти, що ні в комунальному підприємстві «Теплоенерго», ні в Кременчуцької ТЕЦ лімітів на газ для опалювального сезону  немає й, вочевидь, їх не дають через борги.

Інше - щодо самого підключення тепла.

За встановленими правилами, опалювальний сезон починається, якщо середньодобова температура протягом трьох днів є меншою, ніж плюс вісім градусів Цельсія. Однак це правило стосується квартир і не стосується бюджетних закладів – шкіл, лікарень та дитячих садків.

За прогнозами погоди, середньодобова температура опуститься за позначку плюс 8 градусів не раніше 2 листопада, а найбільш холодними будуть 15 та 16 жовтня з денною температурою плюс 13 та плюс 11 градусів тепла. Далі ж температура підвищиться вдень до плюс 20 градусів, принаймні про це говорять прогнози синоптиків.

Звідси й рішення мера, яке він підписав сьогодні про те, що опалення в бюджетних закладах буде включено вчасно. Щодо іншого, то спочатку в міськвиконкомі подивляться на реакцію «Кременчукгазу», зокрема на те, як будуть дивитися газовики на початок опалювального сезону з комунальними газовими боргами.

Останнє, про що слід сказати, – все-таки цієї осені погода - на боці громадян і люди, якщо на це піде мер Малецький, зможуть зекономити на опаленні, вартість якого цього року в нашому місті дуже серйозно підвищена.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 266 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 369 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 506 0