Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Опалення у Кременчуці увімкнули, але тепло у квартири ще десь по трубам йде. Субсидій не буде ?

Олександр Курилов 20 квітня 2017 10:00 955 0

У Кременчуці від сьогоднішньої ночі відновлено опалювальний сезон, за що мешканцям міста буде нарахована додаткова оплата за тепло.

Втім батареї опалення, як це було обіцяно, ще не потепліли ні в центральній частині міста, ні на Молодіжному, ні в Нагірній частині.

Загалом, ситуація з відновленням опалювального сезону, який мають додатково протримати три дні, – нині така.

З цього приводу є заяви першого заступника мера Володимира Пелипенка, що тепло терміново  буде включено знову, й така ж заява – від начальника УЖКГ міськвиконкому Івана Москалика, який це підтверджує.

Однак офіційне розпорядження з цього приводу про продовження опалювального сезону в Кременчуці через зниження температури перший заступник мера, який нині виконує обов’язки міського голови Віталія Малецького, – не підписав і не оприлюднив.

Єдине, що є на сайті, – це розпорядження про підключення тепла в лікарняних закладах, де є автономні системи опалення – міська дитяча лікарня,  лікарня №3 та №2.

Про що слід додати – за тим, що відомо, котли на ТЕЦ енергетики запустили й відлік дати відновлення теплового сезону розпочато. Тобто встановлено дату початку оплати за тепло, якого, однак, у будинках ще немає.

До речі, судячи з інформації районних відділів субсидій, там проводити додаткове нарахування субсидій громадянам через поновлення опалювального сезону ніхто не планує.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 809 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1499 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1504 0