Новини з 1996 року

Опалення осель Крюкова та Раківки вагонзавод припинить у 2017 році

Андрій Михайленко 16 грудня 2015 19:16 764 0

Котельня Крюківського вагонзаводу у 2017 році вичерпає свій ресурс, а тому мешканці Крюкова та Раківки ризикують залишитись без опалення, оскільки до вказаного часу можуть не стати до ладу замісні котельні. Про це сьогодні під час засідання депутатської комісії з питань ЖКГ повідомив директор виробництва вагонзаводу Сергій Мельник. Створення нових генеруючих потужностей є клопотом міської влади.

Ним зазначається, що лише один проект побудови замісних котелень складає 2,5 мільйони гривень. А на 2016 рік під ці потреби міський бюджет виділить лише 700 тис. гривень. Про це повідомив депутатам начальник УЖКГ Іван Москалик. Він також сказав, що вагонзавод те ж має виділити кошти на проектну документацію. У свою чергу Мельник здивувася, пояснивши, що про такі наміри чує вперше.

Представником вагонзаводу було висловлено побажання міській владі якомога швидше прискорити процес створення замісних котелень для Крюкова та Раківки, оскільки часу залишилось мало. 

Присутній на комісії депутат Геннадій Іванян здивувася, оскільки, з його слів, про існуючу потенційну загрозу для крюківчан він почув вперше.

Як ба там не було, а від цієї новини мешканцям правобережного Кременчука спати спокійно не доведеться, бо невідомо, чи встигне до 2017 року міська влада із введенням в експлуатацію своїх потужностей для опалення.

Теги: Економіка КременчукаСесія міської радиПолітика КременчукаКомунальні послугиБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 93 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 224 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 358 0